Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
Ale wy pierd.... Miasto 100k mieszkańców. Fryzjer męski, który wie co to nożyczki, nie tylko maszynka to wydatek 40-50 złoty. Drugie tyle za brodę.
Za 25 złoty to może macie maszynkę... Góra 12 boki 6.... Bez mycia, układania, kosmetyków itd. wiec przestańcie się srulejarze wypowiadać.
W warsztacie wymiana oleju w aucie 50 złoty. Gdzie, serio, nie musisz znać się na tym. Odkręcić jedną śrubkę, spuścić i zalać nowy. I nie gadajcie, ze
  • Odpowiedz
polska fryzjer za 10 zł, niemcy fryzer za 10 euro ~ 44 zł


@koeskoes: gdzie fryzjer w Polsce ty pisowski propagandzisto? Już nawet pani Stasia z klatki obok bierze za oblecenie maszynką na jeża 4 dychy. Poza tym fryzjer w DE za 10€ ? Gdzie? Najtaniej płaciłem 18€. Nie znasz się to nie zabieraj głosu.
  • Odpowiedz
@Zenwalk: Miasto 16k mieszkańców, mały lokal, jedno 'stanowisko', przed pandemią płaciłem 28 za zwykłe strzyżenie maszynką, cieniowanie, góra dłużej boki krótko etc 35zł+ bez mycia. Zaczynam się zastanawiać czy nie lepiej uderzyć do miasta wojewódzkiego zamiast na zachód skoro tam tak tanio i każdy wykopek płąci max dyche za full serwis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja od dawna robię zakupy w DE na promocjach


@DamianooTrucker: nie no to wiem ze czasami (szczegolnie w czarny piatek) bardziej oplacalo sie jechac do Niemiec czy Londynu na zakupy bo w sklepach mieli lepsze przeceny niz w Polsce (a bilety byly smiesznie tanie, najtanszy jaki widzialem to byl chyba za 19zl do Berlina) no ale nie sadzilem ze w Niemczech Cola bedzie tansza niz w polsce
  • Odpowiedz
  • 22
@ShoCku wykopki nie mają pojęcia ile fryzjer kosztuję, bo mama płaci ( ͡º ͜ʖ͡º)
Serio, 40-50 złoty to jest standard za usługę, która ma jakiś poziom.
  • Odpowiedz
No jasne ze bzdura wcale nie byłem w Holandi i wcale nie byłem u fryzjera.


@Przegrywhere: no to nie wiem gdzie ty byłeś, ale chyba w innej Holandii XD

Na prowincji fryzjer 20-30€ męski, pierwszy lepszy w Venlo i
  • Odpowiedz