Wpis z mikrobloga

@Sikor22: Cześć, potrzebuje porady a mianowicie rozbieram swoje prywatne a6 c5 na czesci i nie wiem ile cenić silnik. Tak wiem ze jest warty tyle ile ktos jest sklonny za niego dac ale potrzebuje wiedziec za ile moge go wystawic i jaka cena jest dobra zeby go oddac. A teraz do sedna : silnik 1.8t ok. 315k przebieg i w silniku zostały zregenerowane zawory (poprzepalalo od gazu) gdzie za czesci i robocizne zaplacilem lekko ponad tysiąc zlotych na co mam faktury i stare czesci dla ewentualnego kupujacego. Prosze o rade ile moze byc warty sam silnik lub kompletny z osprzetem bo takze wszystkie inne czesci posiadam. Po regeneracji zaworów autem zrobilem kilkaset kilometrow i mialem kolizje a w motor i inne podzespoły pod maska sie nic nie stalo.
#motoryzacja #samochody #motomirko #motomirki #audi #januszebiznesu #pieniadze #handel
  • 16
@SpalaczBenzyny: silniki po generalce ksiagajq ceny 4k+ a problem w tym ze ja nie mialem generalki bo to nie bylo konieczne i tylko zawory zostaly zregenerowane... aktualnie wystawiony jest na fb za 2500 ale nie wspomnialem w ogloszeniu o zaworach i xainteresowanie jest minimalne a planuje dodac go teraz na olx