Wpis z mikrobloga

Ku##a mać. Kupiłem #forzahorizon4 na pc, próbuję grać na kierownicy i jasny c##j mnie strzela, krew nagła zalewa. Przecież w tym gównie nie da się jeździć, czytałem (po czasie...) opinie, że "trzeba się przyzwyczaić do gry w forze na kierownicy", ale ku##a. Mam problem z GIGANTYCZNĄ nadsterownością, w tej grze każdy zakręt kończy się wyp####leniem w drzewo. Macie może jakieś sprawdzone ustawienia kierownicy? Chodzi o Thrustmaster t300?

#thrustmaster #xbox #xboxone #pcmasterrace #gry #simracing
  • 14
@TAKATA_: musisz pokombinować z ustawieniami, poszukać może jakieś dla twojej kiery na necie, choć nie oczekuj że będzie to choćby w połowie zbliżone do AC. Ja sam się poddałem po pół godziny z DFGT, ale widać na YT pełno osób na kierze lata, szczególnie drifty, więc po poustawianiu musi być coś lepiej. Ale jednak Horizon to nie Motorsport, więc pewnie twórcy na ten aspekt mieli wywalone
Ku##a mać. Kupiłem #forzahorizon4 na pc, próbuję grać na kierownicy i jasny c##j mnie strzela, krew nagła zalewa. Przecież w tym gównie nie da się jeździć, czytałem (po czasie...) opinie, że "trzeba się przyzwyczaić do gry w forze na kierownicy", ale ku##a. Mam problem z GIGANTYCZNĄ nadsterownością, w tej grze każdy zakręt kończy się wyp####leniem w drzewo. Macie może jakieś sprawdzone ustawienia kierownicy? Chodzi o Thrustmaster t300?


@TAKATA_: nie graj w
@TAKATA_: gram sobie na mojej logitech g29 w dirta 2.0 i czasami asseto for fun na kilku torach i generalnie grając w forze jakoś nie mam wrażenia, że jest mega źle jest przystępnie, a nawet czasami fajniej jak na padzie. Generalnie kwestia wprawy zajęła mi nie wiem z 30 minut jak jeździć na kierze w tej grze.
Jak będziesz chciał ustawienia to przypomnij mi po 16 o ile coś zmieniałem oprócz