Wpis z mikrobloga

@ArseneWengerTheAnimatedSeries świetny film! Masz bardzo przyjemny głos :D znalazłam ten kurs w necie, obejrzałam sobie fragment o montazu, jako że siedzę w temacie. Byłam ciekawa co polecą i jakie wskazówki dadzą. No i... Po 5 minutach zaczelam się zastanawiac- ta część trwa 20 minut a jak dotąd nie dowiedziałam się nawet na jakim programie montują, o co chodzi? Po kolejnych 5 minutach zrozumiałam, że to jest materiał o tym ile czasu zajmuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
@ArseneWengerTheAnimatedSeries: kurs jakiegoś bananowego pędzla z jutub który plusowala w gorących elita internetow (żeby dostać za darmo) w ilości kilku tysięcy plusów jest zwyklym scamem? Cóż za niespodzianka xD

Serio wielu wykopkow myślało że oglądną kurs jakiegoś guru i nagle wszyscy wspólnie będą numerem 1 na YT. Produkt to gunwo i twórcę powinno się szkalować ale nie żal mi naiwnych którzy dali się złapać.

Ja wam dam szybki kurs zarabiania na
@ArseneWengerTheAnimatedSeries: mega dobra robota z recenzją! Uwielbiam nawiązanie do kursu programowania, bo sam wydaje kursy programowania dla dzieci właśnie. Ba... pracujemy nad kursem dla dzieci z montażu i Youtube'a i obawialiśmy się właśnie, że Ekipa i Friz nam wymiecie klientów. Okazuje się, że chyba nam pomogli, bo nadal niczego nie nauczyli i nie powinni tego nawet nazywać kursem. Szkoda tylko, że z drugiej strony dotarli do dużej ilości osób, które nigdy