Wpis z mikrobloga

@pokpok: nie tylko Janda, ale też 45 letnia aktorka spoza nawet 1 grupy.

co bardziej ruszy typowego polaka? 70mln ktorych on nie widział czy to, ze ktos wepchnal się do kolejki szczepien?

Ja sie nie dziwie, ze opozycja przegrywa kazde wybory jesli tak idiotyczna sprawe jak jandy "wybiela", bo sasin i 70mln.
  • Odpowiedz
@Pituch: ja nie wybielam - ja porównuję.

Ja bym chciał wiedzieć czy Kaczyński się zaszczepił, ale czy się dowiem? Nie sądzę.
Bo ze szczepieniami pisowców będzie tak jak z lotami Kuchcińskiego - każdy jeden urzędnik w to zamieszany, będzie kłamał w żywe oczy, bo wie, że mu się to opłaci.
  • Odpowiedz
@pokpok: To jest pseudo afera, celowo wykreowana, żeby wzbudzić w społeczeństwie poczucie, że szczepionki są cenne i pożądane że aż elity kombinują jak obejść kolejki. Nic dziwnego, że aktorzy biorą w tym udział, to teatr inżynierii społecznej.
  • Odpowiedz
@Squatlifter: Ktoś nawet pisał na wykopie komentarz przed tymi wydarzeniami, o tym że polaków trzeba wkur*ić to się zaszczepią. Coś w stylu że znowu ta władza czy inni aktorzy polityczni pierwsi w kolejności, a społeczeństwo musi czekać xD
  • Odpowiedz
To jest pseudo afera, celowo wykreowana, żeby wzbudzić w społeczeństwie poczucie, że szczepionki są cenne i pożądane że aż elity kombinują jak obejść kolejki. Nic dziwnego, że aktorzy biorą w tym udział, to teatr inżynierii społecznej.


@Squatlifter: xD Dlaczego rządowi tak ma niby zależeć na szczepieniu ludzi?
  • Odpowiedz
@Squatlifter: Bo tak jest, tylko nie ludzie 30 letni, ale 60-70-80 letni jak najbardziej kombinują żeby dostać te szczepionkę.
Jak ktoś ma statystycznie 15% szansy na zgon na COVID, to taka szczepionka jest zbawieniem, zaś potencjalne jej "skutki uboczne" to śmiech na sali.
  • Odpowiedz