Wpis z mikrobloga

@memento_mori
@Klucznik_Gerwazy
@onuceSzatana niby beka z JW, ale w ślepych testach nie ma sobie nic do zarzucenia, szczególnie na tym przedziale cenowym.

Taki to właśnie z czerwonego jasia bohater tragiczny, zbyt skomplikowany dla nowicjuszy, zbyt słaby dla ludzi, którzy już coś wypili i nie zamierzają do niego wracać. Whisky której nikt nie lubi, a piją wszyscy i potem się jeszcze napinają w internetach.


http://zinnejbeczki.com/wielki-test-blended-whisky-final/
@AmateurHardcore: Coz, ja sie super nie znam, ale pijalem rozne wedzone whisky i to jest zwyczajnie niedobre. Moze przy jakims tam poziomie mozna zaczac szukac w JW czegos wiecej. Tak czy siak, jest w tym racja, ze dobrze tego nie lubic, ale pic juz mozna. Ja nie kupije, dla mnie z tej polki jest tylko Jameson, cieszy, ze jest doceniany.
To, co trzymasz w tym obciachowym kredensie jest godne schowania za konserwa turystyczna w piwnicy


@onuceSzatana: nawrzucał do szafki najtańszych 'lepszych' (jak na Polskę) alkoholi i myśli, że jest wielkim kolekcjonerem ( ͡° ͜ʖ ͡°) to tak jakby zrobić wystawkę piwa, a tam: lech, tyskie, żubr xD
#!$%@? mnie ten prlowski zwyczaj robienia wystawek z tandetnych ogólno dostępnych alkoholi najniższych lotów xD. Przecież to sie nie różni od tych januszy robiących sobie zdjęcia z telewizorami z których tak tu brechtacie.