Wpis z mikrobloga

3 miesiące temu, pod koniec września napisałem:

Droga po platynę już na ostatniej prostej.

Za mną chyba najcięże trofeum jakim jest zaliczenie wszystkich "gapów" na każdej mapie.

Przede mną natomaist największy grind - wbicie 100lvl, czyli tak zwane trrofeum z dupy.


No i przysiadłem już przed świętami i tak sobie grałem po trochę codziennie i w końcu się udało.
Trofea typu "Wbij x level" to według mnie jedna z większych głupot, bo to nie dotyczy umiejętności/szczęścia/szukania znajdziek, tylko bezsensowneg granie na siłę.
Gdyby nie fakt że jestem fanem serii THPS to bym do tego nawet nie podchodził.

Czy 100lvl to dużo? Tak.
Po przejściu gry każdą postacią, a jest ich 24, wykonaniu 777 wyzwań na 820 możliwe (w tym np: 500 pojedynków online, 200 wygranych pojedynków online, 100k triców z jednej grupy, 10h jeżdzenia manualem itd) miałem około 93 poziomu.
Jeden poziom na tym etapie zdobywa się po uzyskaniu ~28k punktów doświadczenia, a 2minutowa sesja daje około 600 takich punktów. Co za tym idzie, na koniec zostało żmudne powtarzanie map aby dobić poziomy.
Tak jak napisałem wcześniej - jestem ogromnym fanem serii, stąd moja chęć wbicia platyny.

Sama gra jest rewelacyjna, remake wyszedł fantastycznie, nie żałuje zakupu preordera (pierwszego w moim życiu). Czekam tylko na DLC lub osobny tytuł z 3 i 4, Undergroundy itd.

Dla mnie 10/10 :)

PS
Platynę posiada 0,1% graczy.

#gry #thps #tonyhawk #ps4
Pobierz SpiderFYM - 3 miesiące temu, pod koniec września napisałem:

 Droga po platynę już n...
źródło: comment_1609581408wKprQEE5Tl13X0WQpc7PbZ.jpg
  • 33
@robvan:

takie platyny najlepiej smakują. Ciekawe ilu boomerów zaraz zacznie łeeee i co ci dają te platyny.


@SpiderFYM:

czułem ulgę jak w końcu wbiłem :D


No super smak xDDDDD Coś jak w tym kawale:


- Ajajaj... Kto pana tak urządził?
- Ja sam, bo jestem masochista.
- Jak pan to robi?
- Kładę go na stół, zamykam oczy i z całej siły tłukę młotkiem.
- Czuje pan jakąś przyjemność?
-
@SpiderFYM: sam kiedyś planuję zagrać w tego THPSa. Są teraz 3 gry na tej styczniowej wyprzedaży, które chcę kupić, choć niekoniecznie wszystkie teraz. Crash 4, Final Fantasy VII i właśnie THPS. Chcę wybrać 2 z tych 3 i nie mogę się zdecydować które :D
@SpiderFYM: no właśnie wstępnie się skłaniałem ku Crashowi i FF, ale tyle pozytywnych opinii widzę o tym THPSie, a sentyment z dzieciństwa mam, bo grałem za dzieciaka w te części, że coraz bardziej mnie kusi ten THPS kosztem FF :D