Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@brakloginuf: No właśnie obawiam się kradzieży nowego. Z przeglądami jest tak, że teraz prawie nikt tego nie mierzy i jeśli auto nie dymi jest ok. Pytanie czy i kiedy zaczną mierzyć. Kiedyś mi ktoś mierzył zadymienie w spalinach, ale czy brak kata by tu coś zmienił? Wiem, że brak dpf nie był problemem przy tym teście o ile silnik sprawny. Fajnie mówić o braku ekologi, ale jak znowu mają ukraść...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brakloginuf: Widzisz ja się sam zdziwiłem, bo odkręcili śruby od kolektora a za katem już przecięli. No cóż coś trzeba będzie z tym zrobić.
@LIBED Mi też w Krakowie wycięli kata. Zaraz przed świętami. Mechanik który mi to spawał powiedział że ostatnio miał z okolicy 5 klientów po takiej kradzieży. Zresztą jemu samemu 2 tygodnie wcześniej #!$%@? kata w biały dzień jak był w pracy. To jest plaga obecnie.
@Zarzutkkake: Co to znaczy „zrobił porządek”? Skąd skup ma wiedzieć czy katalizator jest kradziony czy nie?

Druga sprawa to ze jak ktoś się zajmuje kradzieżą to wie że na zachodzie ceny są wyższe i ryzyko złapania mniejsze więc sprzedaje w Niemczech.
@DeadIy: Teraz się zastanawiam, czy cena skupu do priusa jest aż taka wysoka. Popatrzyłem i w uk za dnia to wydzialem kilka filmików jak kradli z nich właśnie. Nie wiedziałem gdy kupowałem to auto, że temat chodliwy jak mazda 6.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LIBED: jakby tak podłączyć kato pod jakiś generatorek wysokiego napięcia, żeby taki zjeb dostał sraczki pod autem. Kato by pewnie zwinął, ale uciekałby z mokrymi gaciami (ʘʘ)