Wpis z mikrobloga

@Sail_and_boats: fabuła, questy, postacie, rozgrywka (hakowanie/walka) to miód, zaskoczyła mnie ilość detali i świetnych animacji, postacie podczas rozmow idealnie sie zachowują i gestykulują. Jest uczucie jakby sie siedziało w VR. Niestety masakryczna ilość crashy, stan techniczny to porażka, a miasto to pusta wydmuszka bez interakcji :// czym dluzej grałem tym wiecej widziałem niedociągnięć. Nawet nie wystawiam noty bo szkoda
  • Odpowiedz
@Nawrotex: ja się świetnie bawie i nie uważam tego za gniota. Ani razu nie wyrzuciło mnie do ekranu, nie mialem żadnego buga przeszkadzajacego w grze. Generalnie bugi moge policzyc na palcach a skonczylem ponad 100h.

To na co mam czekać skoro mi sie podoba? Grałeś w to w ogóle?
  • Odpowiedz
@Pierorzek: a co mnie obchodzi, że tobie się podoba? Gra w stanie w jakim została wypuszczona jest niedopracowanym gniotem z #!$%@? zaprojektownymi systemami i optymalizacją i to jest fakt, który widać gołym okiem. To że znajdą się ludzie z high endowym PCtem, którym gra się mimo tego spodoba albo po prostu mieli farta co do ilości bugów jest normalne, a zakrzywianie rzeczywistości i robienie #!$%@? z logiki że wszystko jest
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Simookpl: dzisiaj ukończyłem grę i mam co do niej bardzo mieszane uczucia. Szkoda też, że gra po zakończeniu nie oferuje za wiele tylko przenosi do punktu kontrolnego z Hanako i Johnnym. Mam też poczucie niedosytu przez to, że sporo rzeczy niedporacowano: crafting, martwe miasto, balans gry. W pewnym momencie nawet na najwyższym poziomie gra przestaje być wyzwaniem. Adam Smasher padł w 5 sekund :/
  • Odpowiedz
@Nawrotex: pytam czy grałeś w tę grę. Bo jeśli opierasz się na opiniach z wykopu to dużo tu bzdur i nieprawdy, ludzie skarżą się na rzeczy które nie istnieją jak ten model silverhanda przy automatach który wcale nie jest silverhandem tylko niewczytanym modelem bezdomnego.

Gram na starym xboksie, pudło.

Jak nie chcesz znać odpowiedzi to nie zadawaj pytań i siedź dalej w swojej bańce gdzie cp2077 jest niegrywalny.
  • Odpowiedz