Wpis z mikrobloga

@Exevo_gran_mas_flam: unica jest jak morta, padasz na full blesy, retro server jak pisałem przeciez xD roznia sie one od tortury tylko tym, ze na torturze sie bijesz jak na infernie starej bez skulli i exp za ludzi, a na unice masz skull system z 2 fragami jak przed upem '09 i tez zadnych twistow czy innych zoltych ramek xD
Grałem na aldorze w tamtych czasach ale byłem gnojem i sam się nie tłukłem w wojnach. Byłem tylko w jakiejś podgildii chosen ones ale mialem też ziomków w Animie.
Ogólnie fajne czasy, pamiętam jak mnie zbaitowalina kupno/sprzedaż czegoś tam w kazo. Ja jak debil szedłem przez kanion gdzie dostałem trapa. Ale wtedy każdy na heal bocie latał to wystalem i w międzyczasie ziomki wpadły.

Ci buszujący w kazo chyba nazywali się 'sieje',
@xaro: a ja na aldorze osobiście to byłem tylko na tych masstransferach i tej jednej konkretnej wojnie ale na elysii jak chwile pogrywałem jeszcze dość długo przed aldorą to był tam taki właśnie pk team z kazo i myśle że wiem o kim mówisz, bo się nawet tak samo praktycznie nazywali - siejniki xD
@Insane_Mike: ja tam go szanuje za podejscie xD często moze sie #!$%@? na pale bez sensu
@Insane_Mike: owszem masz racje ale gdybym miał wybór się bić jak człowiek na 300 pecie bez charloverki nie mając lepszego chara a bić się jak jakiś lullu albo ten jeszcze lepszy jest, luuk co ma 800 palka bodajze i sie nadubca na 250 druidzie z tego co mi wiadomo xD i no ja gralem moment i z nim i przeciwko na morcie i nigdy typa nie lubiłem bo takim był tryhardem
@Insane_Mike: a tak tylko wracajac do czysciocha, to nawet jesli teraz sie bije na 300 pecie to pamiętam na kazdym servie mial dosc wysokie chary, nawet topki gdzieniegdzie i zawsze bil się tak samo czyli bez charloverki więc to też nie jest tak, ze on sie #!$%@? bo ma 300 peta xD juz na aurorze zanim retro servery pierwsze powstaly tak grał na 600eku, tak grał na morcie że zrobil 200
@Loyalis
@ellenfelek praktycznie każdy 600+ to charlovery. Jeszcze trochę rozumiem takiego jureczka przyglupa, który zamiast 750ed przychodził 500ms, to dużej różnicy nie było, ale jak taki luk albo Lulu 250kiepem zamiast 800lvlem to sorry zalosne. Juz nie wspomne o nich wszystkich, ze na bitki czasu nie mieli nigdy, a jak jest cisza to on-line 24/7 i expiola
@Insane_Mike: no pamietam mocno jak na morcie kazdy plakal na jurka w tym i ja xD ze rpgowiec, ze charlover, ze chce pushwary i sobie dominando zrobic ale no naprawde, jurek przy lullu i luku to jest war veteran i nawet jesli sie bije na second charach to ma te second chary 500tki a nie 300 kiepa xD z jurkiem teraz piony zbijają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Insane_Mike: i jeszcze przynajmniej nauczy tam ludzi troche rpg by sobie na bosikach coiny trzaskali, gdzies tam widzialem nagranie jak siwek z nim robil wzy 5tki bodajze i odrazu siwy zakochany do jurka, ze ze sztywnym gitem anovixem to bosiki moze codziennie uskuteczniac xDDDDDDD