Wpis z mikrobloga

@Exevo_gran_mas_flam: znam ich dobrze bo grałem z nimi i na aldorze i na kilku innych serverach i z tego co wiem to w tibie już od dawna nie grają i do dziś są razem, a to o modelce to mydlina, co nie zmienia faktu że kilka lekko mówiąc krzywych akcji #!$%@?ł jak na koniec praktycznie grania sprzedał jakimś brazolom którzy chcieli mu wpaść na thorię konto weroniki na vt pandorii i
@Exevo_gran_mas_flam: no czas pokazał kto jest kim, pandoria się trzymała do samego końca servera, z masą i reszta chłopaków z krk, iridia i isara do dzisiaj trzymamy kontakt a złoty z weroniką po krzywych akcjach #!$%@? thorie z jakimiś bananami i ślad po nich zaginął
@Exevo_gran_mas_flam: do złotego na thorie przyszło pięciu brazoli jakieś hikatsu bez rąk których ostatecznie #!$%@?ł w 2 tygodnie ale tak osrał zbroję, że cała thoria się wycofała z projektu aldory gdzie złoty był main liderem a każdy inny który mógłby kiere przejąć w teamie praktycznie był retired i jedynie pomagali na warmodach, w skrócie -20 aktywnych osób i main lider, chary przenieśli spowrotem na thorie a do CO przyszło 30 vansetów
@Exevo_gran_mas_flam: a daj spokoj xD wtedy sie niezle #!$%@? bo w zadnej wojne wczesniej ani tymbardziej pozniej sie nie zaangazowalem jak na aldorze i nigdy tak nie nerdzilem jak tam, jedyne co z tego wyniknelo dobrego to to, ze pozniej vansety sie z nami przepychały jakies 2 lata do mergów to przynajmniej bylo jakies inne zajecie niz stawianie charów na pandorii( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Exevo_gran_mas_flam: tego slowa mi chyba brakowalo, wojna w starym stylu. na retro serverach nie ma tego funu jak kiedys na starcyh, bo niby system jest retro i wszystko fajnie ale tam juz sa niuskulowe wojny które sa #!$%@? nudne xD jedynie jak wm wyblagasz raz na miesiac to sie pobijesz 3 dni tak jak sie bic powinno a potem to sie kazdy boi walki jak ognia i sie przepychaja 2h w
@Exevo_gran_mas_flam: mi ta tortura to tez nie siedzi ale to glownie przez spam ava/ue, poza tym spoko jak najbardziej ale ostatni update to juz faktycznie ostatni gwozdz do trumny i teraz to albo jakas jajuwka została albo granie rpg i daily oberon/scarletka xD
@ellenfelek: ja wlasnie przewalczylem na furii/torturze ostatni rok i stwierdzam, ze to byla najlepsza bitka ever. zadne noob chary, nie blokuja, nikt nie zamula w trapie, masslogi i przedewszystkim te openki, ktore trwaja po pare godzin. Szkoda, że nikt nie wpadl na to zeby zrobic ots 1/1 jak kiedys z charami z aldory/harmoinii czy obsidii.
@Exevo_gran_mas_flam: no chwalili sobie hardcore retro chlopaki z morty, tam nie wiem kucu, czyscioch wszyscy znajomi z morty i ogolnie retro serverow grali i graja do dzis chyba nawet ale nie wiem, juz sie nie potrafie w ta tibie tak tez wczuc i takie troche to meh juz dla mnie jest, ostatni server na jakim cos pogralem i sie pobilem to unica ale nawet mi sie expic nie chcialo i gdy