Wpis z mikrobloga

Szanowne Mirabelki&Mirasy, na wstępie uprzejmie proszę o plusika na nowy start...

Dzisiejszy dzień był moim ostatnim dniem w #pracbaza na obecnym stanowisku, czyli jako kierowca #autobusy w #komunikacjamiejska


Po przeszło 5 latach pracy, przyszedł czas aby ostatecznie powiedzieć pas.
Być może dla większości zmiana pracy to nic szczególnego, ale dla mnie, jako osoby która z natury lubi stabilność, poza tym była to w zasadzie moja pierwsza praca „na poważnie”, jest to dosyć szczególne wydarzenie tym bardziej, że zbierałem się do tej decyzji już spory czas, lecz na ostateczny krok przyszło mi czekać do tego dnia.
Co do samych powodów odejścia i specyfiki pracy - lubić jeździć to jedno, ale branża jest dosyć wymagająca, specyficzne godziny pracy itd.,mógłbym jeszcze tak wymieniać, ale pewnie każdy z was coś tam słyszał więcej lub mniej jak to wyglada. Poza tym od pewnego czasu potrzebuje bardziej unormowane godziny pracy, więc znalazłem mały kompromis, na który z resztą cierpliwie czekałem i w zasadzie to nadal zostaje w firmie, lecz na całkiem innym stanowisku.

Korzystając z okazji pozwolę sobie zawołać @Lardor z którym od czasu do czasu zamieniliśmy kilka słów o branży. Śledząc Twoje wpisy, widzę jeszcze w Tobie ten zapał, który towarzyszył mi zaczynajac tutaj pracę ( ͡º ͜ʖ͡º), oczywiście absolutnie nie chcę Cię nie zniechęcać.
@papaj_21_37 chyba dobrze Cię zapamiętałem, kiedyś czytałem, że jeździłeś w KM 2-3 lata ale dałeś sobie spokój i poszedłeś na „duże”. Ja wytrzymałem trochę dłużej ale ostatni rok przelał czarę goryczy ( ͡° ͜ʖ ͡°), może w zbliżającym się roku równoleżnik uderzę na zestaw.

KapitanPolska - Szanowne Mirabelki&Mirasy, na wstępie uprzejmie proszę o plusika na n...

źródło: comment_1609431907FWfmi2C8AGCj27fYnAdtRs.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@KapitanPolska: tak, jeździłem prawie 3 lata i szczerze czasem tęsknię, żeby na jeden dzień sobie siąść za kółko autobusu. W 2021 odświeżę uprawnienia i odezwę się do swojej przeszłej firmy chyba, żeby coś na zleceniu sobie na urlopie pojeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tak, jeździłem prawie 3 lata i szczerze czasem tęsknię, żeby na jeden dzień sobie siąść za kółko autobusu

@papaj_21_37: ja mam to samo, jeździłem 7 miesięcy i zwłaszcza jak czasem muszę gdzieś dalej podskoczyć a nie mam auta i wsiadam w pks to aż mnie dupa swędzi jak widzę jak kierowca nieraz karawani albo pałuje się na 900 rpm, lubiłem tymi starymi wozami jeździć
#!$%@? dajcie mi solbusa c10,5 to mogę
  • Odpowiedz