Wpis z mikrobloga

@Migajaca_dioda: Pierwszy dostawczak w firmie mojego ojca, śmiga już z 10 lat, na liczniku 750000 km z czego u nas 450 000 NIGDY nie zepsuł się w trasie, zawsze koło domu i to rzadko. Do teraz bez obaw robimy nim trasy po 700km bardzo często z przyczepką. Zakup życia bym powiedział :D
@Migajaca_dioda: Dałem plusa ale przez 22 lata eksploatacji jednego T4 nie zdarzal mi sie piszczacy pasek.

@Marcin269: Rok,silnik,wersja? ( ͡º ͜ʖ͡º)

O potedze T4 swiadczy to ze do dzis nie dotrwaly inne busy z tej epoki. Ktos widzial w mijającym roku Transity Mk3, Ducato I w robocie? Pojedyncze sztuki może. Sprintery 1 generacji juz prawie calkiem zgnily,te sprzed liftu to juz w ogole biale kruki.
@Marcin269: Jak TDI to pewnie polift. Ja mam 1,9 TD przed liftem 68 KM furgon long.Turbo dawno sie wygwizdalo to pewnie mniej tych koni. Juz przestal byc glownym wołem roboczo rodzinnym wiec planach blacharka poki jeszcze jest co ratować. Szkoda ze nikt nie chce tego robić albo daja zaporowe ceny. Taniej mi przebudowac garaz zeby wszedl i samemu ogarnac.Może kampera zrobie ()