Wpis z mikrobloga

Jakie rozważania posiadacie wobec przebiegu oraz owoców swoich tegorocznych planów noworocznych?

Jakie plany planujecie?
Jakie strategie planujecie aby stały się trwałym rozłożonym poprzez prawie bądź ponad 9000 godzin kierunkiem?

#mikrokoksy
  • 20
  • Odpowiedz
@RamzesXIII: Na zawodach to 577,5, ale no jakiś czas temu te zawody były. Na siłowni zrobiłem ponad 600, ale ława tng i ciąg w paskach. Siadu nie poprawiałem. W każdym razie musiałbym około 100 kg dodać w ciągu roku. Dość dużo.
  • Odpowiedz
  • 2
@Wina_Segmentacji
- przekroczyć 500kg w totalu (waga 72kg)
- mieć mniejszy BF przy tej samej wadze
- mieć większy biceps xD
- nauczyć się lepiej BJJ
- zdać studia
- znaleźć lepszą pracę
- nauczyć się czegoś nowego od zera
- znaleźć jakąś samicę xD
  • Odpowiedz
@DywanTv: 1RM poza benczem jeszcze nie sprawdzałem, i nie sprawdzę dopóki nie wrócę na siłownię z lepszym sprzętem. Prognoza jest na 220/140/260 na tą chwilę
  • Odpowiedz
@smok_bozy
Coś wartościowego tak rozważajac, posiadać zasięgiem okoliczności planowania kierunku przebiegu oraz strategii wobec czasu poprzez, który płyniemy, jednocześnie budzi wiele rozważań.

Jedną stroną często obierane kierunki wdydają się poza zasięgiem a czas przebiega na mniej bądź bardziej świadomym kształowaniu rzeczywistości aby wybudować jakąś rzeczywistą ścieżkę po której kroki zazynają stąpać bardziej komfortowo.
Drugą stroną często również wydają się łatwe jakkolwiek mniej bądź bardziej niespodziewane nurty losu przekształcą drogę bardziej w przełajową.
  • Odpowiedz