Wpis z mikrobloga

Ostatni +30 min. gniot psa-jacka to wręcz podręcznikowy pokaz pokrętnej logiki knura, roszczeniowości, chciwości, bezczelności, nibembeństwa, niżarłactwa, i tak dalej i tak dalej... Żaden inny znany szerzej człowiek nie przychodzi mi na myśl, który w tak skondendowany sposób wykazywałby te cechy xD W skrócie:

- Krzysio-Misio dostał od szczura 270 zł na opatrunki i wizytę pielęgniarki
- Kśek mówi do psa-jacka, że jak mu Major nie da kolejnych 300 zł to on zamiast na tą wizytę i zmianę opatrunków wyda to na jedzenie, bo on też żyć musi! Najwyżej mu nogi i kawał dupy obetną, nie i koniec, maślanki i chlebek ważniejsze.
- Major nawet jak mu ostatecznie da te kolejne 300 zł to na Sylwestra nigdzie nie pojedzie - pojdzie donos, blokada dróg i ombroża.
- No dobra, po długich negocjacjach ostatecznie za 400 zł Major może jechać na tego Sylwestra i niech go tam ojebią i zrobią z nim co chcą (wcześniej lamenty jak to on się o niego martwi, że go spiją, okradną i wykorzystają) xD
- Na propozycję psa-jacka "Krzysiu, to może ty zrób lajta i zarobisz sobie na tą pielęgniarkę" Krzysio mówi, że nie da rady, bo jest zbyt zmęczony (siedzieć przed komputerem 2h xD).

Szczur to dla mnie podczłowiek i ktoś na kogo szkoda by mi było splunąć, no ale żyć cały czas w jednym pokoju z taką roszczeniową kur** to naprawdę trzeba mieć stalowe nerwy. Daj mu 300 zł na opatrunki i pielęgniarkę, a on za chwilę mówi że to na jedzenie, mleczko i pierdoły, bo on musi z czegoś żyć, a ty wyskakuj z kolejnych 300 zł na pielęgniarkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Normalnie film dług i zobowiązania nie do spłacenia xD Dobrało się dwóch pasożytów i żyje sobie huba na hubie.

#kononowicz #patostreamy
  • 9
Major wyboru nie ma ,bo on nigdzie sobie sam nie da rady.


@ZazdrosnyPozer: Major to bez misia nie istnieje to przede wszystkim. Wyprowadzając się i odcinając kompletnie po dłuższym czasie nic by nie zarabiał, a mając wolną rękę totalnie upodlił się i zaćpał na śmierć. Jak knur był w szpitalu to inna sprawa, szczur dalej siedział w domku drewnianym, były pobicia, naloty młodzieży bandyckiej i oczekiwanie na powrót prezydenta. Jakby #!$%@?ł