Wpis z mikrobloga

@WujaAndzej: O głębokie. każdy wie, że jutro przynajmniej jedna osoba #!$%@? się samochodem. czyli jak co dzień. spójrzcie na swoich bliskich, ktoś jutro ich straci.

ba, pewnie już nawet kupił sobie samochód i teraz siedzi w domu podekscytowany, jaka pyszna zabawa będzie jutro na drodze. a z każdą sekundą coraz bliżej... Kontynuować, za samochód czy petardę wstawiać dowolny powód wypadku/śmierci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@WujaAndzej: psmietam moje zabawy z petardami za dzieciaka. Wujek kupił zestaw petardowy oraz petardę typu wulkan. Odpalił tego wulkana a obok był pojemnik z resztą petard. Iskry zapaliły petardy i zaczęły strzelać po całym podwórku. Oberwał garaż dom sąsiadów. Nawet ja oberwałem petarda ale na szczęście w kurtkę i nic się nie stało.
Inna taką niebezpieczna sytuacja to kupiliśmy z kuzynem na festynie kościelnym takie petardy hukowe. Zapakowaliśmy je do
  • Odpowiedz
@Barto_ a, kciuka mawet nie zauważyłem. Chcialem ci czegoś życzyć, ale w sumie nie wiem, może oby ten sylwester i wszystkie następne były bardziej udane. No i szczęśliwego nowego roku! :)
  • Odpowiedz