Wpis z mikrobloga

@mam_konto_na_wykop_pl wlasnie ogolnie podzielam punkt o wysikaniu psa pod blokiem, a nie spacerach, ale co ciekawe dotad pisano, ze Gdansk to nie Łodz czy Sosnowiec i tu jest bezpiecznie dla mlodej laski z buldogiem francuskim w nocy ( _)
  • Odpowiedz
@mam_konto_na_wykop_pl: Ten typ wie co mówi, props. Jak na drugim roku studiów przez nieszczęśliwy zbieg okoliczności wynajmowałem na Brzeźnie to #!$%@?łem w nocy ostro na samym początku. Wąskie spodnie i kurtka skórzana się Sebom nie podobała. Na następne wyjścia współlokator dawał mi szalik Lechii (legionista here).

Pomagało, seby w dużych grupach pytali tylko "czy ma pan może szluga" i miałem spokój.
  • Odpowiedz
Ludzie którzy się dowalają do godziny pójścia na spacer to jacyś debile, serio, ja też wychodzę czasami z psem na spacer o takich porach, znam koleżankę co też tak robi lol to wcale o niczym nie świadczy


@LubiePieski: Ja sie nie dowalam, ale to jest troche dziwne, nie uwazasz? Tym bardziej ze wyszla bez telefonu. Znasz kogos kto wychodzi z domu bez telefonu? Chyba tylko moj 65 letni dziadek, nie ma
  • Odpowiedz
@januzi: a to na swiecie sie wchodzi w nieznane czy nawet znane dzielnice? malo to debili? jeszcze w polsce rowerem miedzy blokami ktore stoja 20 metrow od siebie ale nie pieszo z buta miedzy jakimis kamieniczkami
nigdzie na swiecie sie nie chodzi samemu po nocy z wlasnego wyboru
  • Odpowiedz