Wpis z mikrobloga

Nigdy tego nie robiłam ale może warto

#zaginela dziewczyna z #gdansk #trojmiasto
Wyszła z psem 28.12 na 29.12 między godzina 1 a 6rano i poruszała się na gdanska plaże #brzezno

Pies się odnalazł a dziewczyna niestety nie. Nie oceniajcie jej godizny wychodzenia z psem. Zaginęła i trzeba ja odnaleźć. Plusujcie by więcej widziało, proszę
g.....9 - Nigdy tego nie robiłam ale może warto

#zaginęła dziewczyna z #gdansk #tr...

źródło: comment_1609369187driH5L98dshKK03rEOAOBG.jpg

Pobierz
  • 74
@LubiePieski: Znasz Gdańsk? Jeśli mojemu psu chce się na dwór o 3 w nocy to z nim wyjdę, ale koło bloku, a nie na spacer kilkugodzinny w niebezpieczna okolice :) Tym bardziej, ze mówimy tu o małym piesku, a nie wilczurze , który musi się wybiegać. Każdy kto zna Gdańsk wie, ze w nocy nie chodzi się samemu po Brzeznie, czy innej Oruni. Chyba, ze życie Ci nie miłe. I o
@mam_konto_na_wykop_pl: tak to prawda co mówisz, tak samo nowy port. Nie oceniam dopóki nie odnajdzie się żywa. Oby znaleźli ja żywa

@magiol: Ale czy to problem do cholery ze chce powielić sprawę? Czy wykop służy do wklejania papieża o 21:37 i pisania o covidzie non stop? Tu chodzi o ludzkie życie. Damn ludzie obudźcie się.

Jeśli Was razi ten wpis w oczy to nie plusujcie, dopóki się nie znajdzie będzie
@gohafeliczita9 nie wiem jak można nie brać telefonu ze sobą gdy się gdzieś wychodzi, na spacerki czy coś. Przecież nikt nie każe siedzieć ci na fejsie czy odbierać połączenia.
Mój kolega kilka lat temu wyszedł z psem, dostał zawału, zdążył tylko wybrać numer do mamy i krzyknąć do słuchawki gdzie mniej więcej leży.

Ogólnie to tak jak wyżej ktoś pisał. O 1 w nocy, jak chcesz wyjść z pieskiem to raczej koło