Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie chciałem tego pisać, to mój pierwszy post ale muszę bo po prostu nie mogę sobie dać rady i muszę się komuś wygadać. Niestety będzie to historia z serii blackpill, p0lka i związki (jakoś nigdy tych poglądów nie brałem zbyt do serca ale chyba delikatnie zmieniłem zdanie)

Historia jest długa ale bardzo proszę przeczytajcie.
tldr - zwykła porządna dziewczyna okazała się być typową p0lką ale przynajmniej szczerą.

Ostatnio znowu zacząłem używać jednej z aplikacji randkowych i jak zawsze ze średnim skutkiem pisałem z kilkoma ale nic większego z tego nie wyszło. Ja sam 20lvl, według znajomych i kilku dziewczyn 6-7/10, w miarę pewny siebie, z dobrej bogatej rodziny można powiedzieć że nawet banan, nigdy nie miałem problemu zagadać do kogoś ani poznać, jedyna wada to niski wzrost 174cm (przez co ciężko o związek i już kiedyś pierwsza miłość niższa o 15cm zbyt dokładnie mi to wyjaśniła, dodatkowo tłumacząc że to jedyny problem) i między innymi z tego powodu jedyne co to tylko trzymałem za ręce.

Sparowało mnie z jedną dziewczyną 18lvl, przeciętnie wyglądająca ale dla mnie wygląd nie ma znaczenia. I okazało się, że mamy mnóstwo wspólnych tematów do rozmów, wiele podobieństw, takich samych zainteresowań, nawet ulubione kraje itp. Bardzo dobrze nam się rozmawiało pisaliśmy codziennie po parę godziny przez ok. 1.5-2 tygodnie. Naprawdę mega, myślałem że w końcu znalazłem osobę której szukałem i ona mówiła dokładnie to samo byliśmy wprost idealnie dopasowani. Wszystkie rozmowy itp obje tak bardzo niewinnie i romantycznie normalnie jak w filmie. No niestety wczoraj po długiej rozmowie o różnych tematach itp. kompletnie przypadkowo wspominała, że nigdy nie ma szczęścia w związkach i na aplikacjach randkowych. Myślałem, że chodzi o to że trafia na jakiś dziwnych typów, kontakt się urywa itp.

Niestety nie. Jak zaczęła wymieniać listę chłopaków z którymi się spotykała i co z nimi robiła to aż mi się słabo i niedobrze zrobiło. Zapamiętałem kilku tylko ale jeden podobno ukradł dla niej 30k żeby się popisywać, inny chciał żeby za wszystko sama płaciła nawet za paliwo i to co z nimi robiła to aż szkoda opisywać. Ale to co mi powiedziała o tym ostatnim z którym spotykała się przez 1 TYDZIEŃ msc temu to już straciłem jakąkolwiek nadzieję. Powiedziała że używał jej do spełniania swoich seksualnych pragnień, że nie jest dziewicą i robiła obrzydliwe rzeczy. I żeby nie było o nic z tych rzeczy nie pytałem. Wcześniej mówiła, że znajomi na niej zawsze polegają bo nie potrafi odmawiać i to tłumaczyła tym samym. Zaczęła mnie przepraszać i że wie że to wszystko niszczy itp. No i ja jej wytłumaczyłem, że chyba z naszej relacji nic nie będzie bo sam nie mam żadnego doświadczenia itp. ale tak naprawdę nigdy nie spotykał bym się z taką dziewczyną.

Po prostu zniszczyło mi to psychikę już do końca naprawdę. Spoko, miła dziewczyna, która twierdziła że jest wielką romantyczką, chciała by przeżyć prawdziwą romantyczną miłość jak w filmie, mieć super związek, w dodatku 2 lata młodsza, wyglądająca na naprawdę spokojną dziewczynę, mająca ciekawe zainteresowanie a nie typowo seriale itp., mająca bardzo dobre wyniki w szkole, z dobrej rodziny, mówiąca, że idealnie do siebie pasujemy zrobiła coś takiego ( ͡° ʖ̯ ͡°). Powiedziała mi to wszystko bo twierdziła, że nie umie kłamać. Cieszę się jedynie, że powiedziała mi to teraz zanim zaczęliśmy się naprawdę spotykać bo wtedy było by to jeszcze bardziej druzgocące i ciężkie do przyjęcia. Naprawdę jestem po prostu załamany, i bardzo żałuję że nie poznaliśmy się te 2-3 msc temu jednak czy nie zrobiła by czegoś takiego nawet będąc w związku na odległość bo to jednak 100+ km.

Wiem, że dziewczyna w takim wieku bez jakiegokolwiek doświadczenia jest czymś niespotykanym i że wymagam zbyt dużo ale naprawdę sądziłem że to jest wyjątek. Jeszcze podejrzewam, że zaszła w ciąże z tamtym chłopakiem i on z tego powodu od niej odszedł a teraz szuka ojca dla dzieciaka, ale nie pytałem o to bo nie jestem aż tak chamski, ale po przeczytaniu jeszcze raz konwersacji wszystko na to wskazuje. Zgodnie z powiedzeniem przegrywów "Alfa szmaci, beta płaci". Gdyby istniała gra bingo o typowej polce to chyba bym właśnie wygrał.

Rozumiem, że jestem zbyt naiwny i głupi że wierzyłem w prawdziwą miłość, romantyczny związek i niewinną dziewczynę w dzisiejszych czasach, i wiem że nie wszystkie są takie i w przyszłości może trafię na lepszą. Ale postanowiłem, że dam już sobie spokój w jakichkolwiek relacjach bo to nie dla mnie i skupię się na innych rzeczach bo to nie ma sensu. Mogłem posłuchać na samym początku porady najmana https://youtu.be/6efnj31XwzM przynajmniej doszedł bym do siebie i się nie oszukiwał.

Jak przy rozstaniu z pierwszą miłością myślałem, że serce mi pękło to teraz chyba wypadło ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5feccbd81e72bd000b3e4f36
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Rany typie, po prostu chciała cię spławić albo sprawdzić jak zareagujesz, co na jedno wychodzi XD Gdyby jej zależało na kontynuowaniu znajomości, to by się z czymś takim nie wysypywała, nawet gdyby to była prawda, bo niby po co? To żaden blacksryl tylko normalne przekomarzanki z nastoletnią siksą, która uznała, że cię striggeruje jakimiś historiami o chadach a skoro po twoim oświadczeniu, że nie możecie wobec tych rewelacji dalej gadać,
Warchlak: Szczeniak jesteś, jeszcze dużo w życiu zobaczysz, ja też byłem kiedyś trochę naiwny, ale zobaczyłem co wyczyniają niektóre kobiety i mi przeszło. Generalnie zmień myślenie, sam trochę poeksperymentuj, faceci wcale nie są lepsi.

Kobiety są różne i nie warto szufladkować, a seks to pierdoła i nie umywa się do uprawiania miłości. Jak trochę przeżyjesz to sam zobaczysz.

PS. Są laski które dają straszne #!$%@? o wzrost, inne o kase, jeszcze
OP: @Fredericusrex: Rozumiem o co ci chodzi i wiem, że to co mówię jest dziecinne ale serio miałem o niej zupełnie inne zdanie i ze świadomością tego co mi powiedziała nie bym był wstanie być z nią w związku. Po prostu czuje obrzydzenie do niej i przede wszystkim do siebie. A no i tak jak pisałem jest możliwość, że jest w ciąży z tamtym drugim. I możliwe, że zachowywała by
@AnonimoweMirkoWyznania:
Lepiej, ze wyszlo to na jaw teraz, a nie pozniej i jesli nie zmyslala. Przynajmniej sie przyznala, a nie odkryles to np. po polrocznym zwiazku. Inna sprawa jest to, czy na prawde brak jej asertywnosci, czy to tylko wymowki, ale koniec koncow to nie mialoby dobrego finalu, a przynajmniej z toba. Moze komus innemu nie bedzie to przeszkadzac.
Nie przywiazuj sie tak szybko do nikogo poznanego na portalu randkowym, bo
która twierdziła że jest wielką romantyczką, chciała by przeżyć prawdziwą romantyczną miłość jak w filmie


@AnonimoweMirkoWyznania: każda prostytutka też chciałaby przeżyć wielką miłość jak w filmie xD heh :p

Wiem, że dziewczyna w takim wieku bez jakiegokolwiek doświadczenia jest czymś niespotykanym


@AnonimoweMirkoWyznania: za dużo wykopu :p > dam już sobie spokój w jakichkolwiek relacjach bo to nie dla mnie i skupię się na innych rzeczach bo to nie ma sensu