Wpis z mikrobloga

Cześć,
może ktoś akurat pamięta, że w listopadzie wrzucałem na Wykop link do ankiety mojej szwagierki, która realizuje projekt w olimpiadzie Zwolnieni z Teorii. Niedawno ruszyli wraz z grupą z działaniami w Internecie, a jako, że w tym roku wiele inicjatyw ze wspomnianej olimpiady jest realizowanych w formacie “kampanii społecznej” bardzo liczą się zasięgi w social mediach. Poniżej podsyłam Wam linki do stron i kilka słów od mojej szwagierki:

“Hej wszystkim użytkownikom Wykopu! Sama niekiedy zaglądałam na Wykop, więc wiem, jak duży może on mieć zasięg. Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj chociaż kilka osób, które zainteresują się tematyka naszej inicjatywy nieSpalone_mosty.

Jesteśmy grupą licealistów, która, w dużym skrócie, pragnie dotrzeć do szerokiego grona odbiorców - głównie ludzi młodych, aby udowodnić im, że zawsze warto pamiętać o przeszłości, bo kształtuje ona teraźniejszość i ma wpływ na przyszłość. Swoje działania skupiamy na szerzeniu świadomości o historii byłego obozu KL Plaszow; w naszych planach mamy akcję sprzątania tego terenu i kampanię uświadamiającą prowadzoną w mediach. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli do nas zajrzycie!”

Instagram
Facebook
#krakow #olimpiada #badania #szkola #licbaza #malopolska #iiwojnaswiatowa #historia #polska #kultura #mirabelkopomusz #pomoc #plaszow #techbaza #studbaza #mosty #pamiec
  • 1