Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję 4 kart sim na firmę (faktura), bez dziwactw, nielimitowane rozmowy, sms, przyda się troche GB w roamingu, bo kierowcy po UE jeżdżą, ktoś rozkminiał w ostatnim czasie co spoko wychodzi? Jak zrobię sobie karty z prepay i pakiety w play np. za 25zł mogę wziąć na to fakturę w ogóle w jakiś sposób?
Na abonament trochę się boję, bo jak mi kierowca przejedzie przez Szwajcarię na wyłączonym internecie to fakturka na xx koła mi przyjdzie

#tmobile #play #plush #mobilevikings #siecikomorkowe #prepaid #orange #plus #telefony
  • 10
@fishery: a jak z zasięgiem i ogólnie z tym lyca mobile? Nie ma żadnych problemów?
internetu dużo nie trzeba, byle GPS pokazywał mi lokalizację, także 9gb by było git
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smway: Sam używam i jestem zadowolony. Lyca ma zasięg tam gdzie polski plus nie ma. Tyle że ja jestem tylko w de/pl. Nie wiem jak pozostałe kraje.
@fishery: play 25zł/osoba internet bez limitów (15gb w pełną prędkością) w pakiecie dla kilku osób, tylko muszę dopytać jak z roamingiem - jak będzie spoko to na GPS do aut zaoszczędzę, ligowy ze mnie dziad
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smway: No ja jaśnie pan jestem. 25 za lycę polską i 30 jurków za niemiecką im płacę ¯\_(ツ)_/¯
Co do playa to gdzieś mi się obilo o uszy że tragedia z szybkością.
@smway masz możliwość zakupu doładowań na fakturę :) Jeśli będziesz potrzebował wsparcia, na naszej stronie internetowej dostępny jest czat - prawy dolny róg strony. Postaramy się pomóc.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smway: największy plus jest taki że praktycznie nie masz zobowiązania. Jak chcesz to rezygnujesz bo nie masz długoterminowej umowy więc można potestować i zobaczyć w praktyce czy się sprawdza do Twoich wymagań. Lepsze to niż się wkopac na rok, dwa :/