Wpis z mikrobloga

@Sruklilele jeśli są w stanie dostać się do f1 to nawet niech wszystkie fotele będą obsadzone przez kobiety. Nie obchodzi mnie co ma między nogami osoba która prowadzi bolid - liczy się talent i widowisko.

Ja bym chętniej wprowadził parytet dla paydriverow. Przykładowo - maksymalnie 20% kierowców na gridzie może być paydriverami
@Mich9: Nie ma ladnych lasek za kolkiem. Jak laska jest naprawde ladna, to jej zycie uklada sie wokol tego. Jak jest brzydka/srednia, to szuka sobie bardziej meskich zainteresowan, aby zrealizowac sie lub choc wzbudzic atencje w inny sposob.
@Carbonara-Lover: A jakbyś interpretował to czy ktoś jest paydriverem czy nie jest? Czy fakt, że kierowca niesienie za sobą sponsorów (a tak chyba było z Alonso i Santanderem) nie powoduje że staje się paydriverem?
@Sruklilele: Coś strasznie mało wyszło tych kierowców. Na pewno przez te 70 lat (nawet pomimo faktu że np. F1 jest Mistrzostwami Świata od 1981) przewinęło się przez te wszystkie serie jedynie 767 śmiałków?
Ja bym chętniej wprowadził parytet dla paydriverow. Przykładowo - maksymalnie 20% kierowców na gridzie może być paydriverami


@Carbonara-Lover: w jaki sposób byś to egzekwował? Przecież to by było banalnie proste do obejścia, kwestia dogadania się z teamem tego, co wykłada kasę.