Wpis z mikrobloga

Prywatna firma: monetyzuje swoją własność intelektualną w celu zarobienia pieniędzy
Wykopki wolnosciowcy: COO #!$%@?
@enforcer: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enforcer: Widać żeś z grupy #gimbynieznajo którzy robią teraz memy o tym jak to było w internecie w czasach gdy oni nie istnieli.
W 1999, przed Google, były głównie katalogi stron i szukało się czegoś po kategoriach. Powoli wchodziły paski szukania ale były schowane za portalami jak wp.pl czy onet.pl.
Google wyskoczył z prostą stroną która oprócz logo, miała pasek i przycisk do szukania.
Opis z tego zdjęcia
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: dodam jeszcze ze z tego co czytalem Qui Gon Jinn, jakby Zakon nie zgodzil sie na Anakina, byl gotow z niego odejsc i go wychowac / wyszkolic na wlasna reke... co najprawdopodobniej by wygladalo tak ze z nim szczerze gada, i jak ten mu mowi o strachu, bolu, zalu to tamten mu mowi cos typu "ok, to naturalne, mozesz zrobic to i to, pamietaj tez ze to tylko mysli...."
  • Odpowiedz
@enforcer A mi się podoba to, że mam coś takiego jak usługi Google. A jeszcze bardziej to doceniłem, jak zobaczyłem telefony bez tych funkcjonalności. Nikt nikogo nie zmusza do korzystania z Googli. Każda ich usługa ma konkurencję przecież :-)
  • Odpowiedz