Wpis z mikrobloga

Ale się #!$%@?łem i mi smutno. #!$%@? się znam na Tankowaniu. Guardian Druid ilvl 140, 5 normali bez lootu to uznałem że #!$%@? ryzyk fizyk przed spaniem spróbuje iść jakiś Mythic, mimo że nawet taktyk nie znam.

Poszedłem na Necrotic Wake. 0 wipe, wszystko miodzio grane na czuja. Starałem się. I co? 0 itemów. Nawet z trade'a Jeszcze mnie #!$%@? zbeształ #!$%@? cieć na do widzenia, który za cały dung uzbierał 4 itemy a i tak miał 175ilvl. #!$%@? MAĆ ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#worldofwarcraft #wow
  • 5
Rng God odwróci się i zacznie Ci sypać, cierpliwości. Z następnych 5 poleci po 2 z każdego, jeszcze Ci z teamu sypna parę których nie potrzebują.
P. S. Napisz na priv real Id.To Ci pocaruje parę runow, jestem leather194
@Esarmist: Nigdy nie myślałem, że na PvE może być jakakolwiek toksyczność. Czasem jakiś napinacz się trafiał na dungach, ale no kurde. Pisałem im, że dopiero uczę się tankować, Mythiców nie robiłem za wiele, więc nie znam taktyk, a ten akurat robiłem pierwszy raz. Z tym ilvl myślałem, że będzie kapa, a poszło całkiem myślę nieźle, bo wywalałem się na lepszych składach.

@Pasjonat_pieroga: Puszczę inv.
@ruda_stuleja: m0 już robili chwile po wbiciu 60lv, 150ilvl daje rade już :P z pugiem tak już jest, ze trafi ci się zluzowana ekipa, ale trafi się ten jeden napinacz co myśli że na m0 będą chodzić tylko prosy i robić wszystko jak należy xD ze nikt nie bedzie sie uczyl bo mozna zobaczyc filmiki w yt, i zamiast mowic co robisz zle/pomagac bedze mowil jaki to X Y Z jest
@Devcio: Powiem Ci, że tak jak wała umiem to z DBM i szybkim przeczytaniem opisów w adventure guide nie zaliczyłem ani jednego wipe'a już od 4 dungów. M0 nie są takie trudne póki co. Samo pilnowanie stunów i interuptów daje mega dużo.