Wpis z mikrobloga

@LongDickJohnson: Brakuje w tej rozpisce jeszcze paru kolejnych stadiów, powiedziałbym że dopiero cały brązowy banan jest średni do jedzenia (ale w sumie jeśli nie rozpływa się w rękach to jadalny).

Co ciekawe mam wrażenie że w zależności od marketu (i producenta bananów) jest trochę rozjazdu między wyglądem a faktyczną dojrzałością po smaku (mimo że to wszystko ten sam gatunek bananów) i niektóre się robią słodkie jak są żółte a niektóre dopiero
Wiecej moglabys zrobic dla swiata, gdybys w tym czasie uczyla sie czegos pozytecznego i pomagala innym lub srodowisku. Te wszystkie ruchy to samolubnosc, zakamuflowana pod plaszczykiem ochrony swiata ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zapieponczek: propsuje. Byłem u znajomej freeganki w Danii to przez tydzień jadłem rzeczy których w Polsce bym nigdy nie ruszył bo za drogie xD

Aczkolwiek freenganizm u nas to jest hardcore w porównaniu z zachodem. Oni w marketach potrafią wyrzucać do śmietników produkty z 2 tygodniowym terminem ważności tylko dlatego że mieli dostawę i muszę zrobić miejsce na półkach.