Wpis z mikrobloga

@wklebachdymu: dropshipping to nie taka prosta sprawa jak masz opisane na stronkach, które proponują integrację z hurtownią.

Przede wszystkim ogromnym kosztem jest pozycjonowanie i marketing + mieć unikalny produkt
  • Odpowiedz
@januszdoe:
dobrze to rozumiem?
1. zakladam sklep internetowy z popularnymi przedmiotami
2. ktos kupuje, przelewa mi hajsiwo,
3. ja za to hajsiwo kupuje ten sprzet, zamawiam i przepakowuje u siebie nadajac na adres goscia ktory przelał kase
4. zarabiam na tej transakcji zalozmy 10%
dobrze rozumiem? jak namowic kogos by zamowil u mnie gdy cala operacja potrwa 3x dluzej niz przez allegro? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wklebachdymu: dropshipping w Polsce nie ma sensu imho. Załóżmy, że zarabiasz na produkcie 10% marży, czyli powiedzmy te 5 zł z produktu kosztującego 50 zł. Wszystko nawet fajnie po wpadnie kilka-kilkanaście zamówień dziennie i w skali miesiąca robi się nawet miła kwota. Jak jednak chcesz użytkowników wysłać na stronę. Kampanie płatne? Co najmniej kilka złoty za konwersje = zero czystego zysku. Pozycjonowanie? Prędzej zapuścisz korzenie niż wbijesz się na topy
  • Odpowiedz
@wklebachdymu: Polecam zbieranie darmowych kryptowalut. Wszystkie te kraniki prezentowane poniżej są przetestowane i przede wszystkim są darmowe.
Coinpot jest portfelem kryptowalut, który połączony jest z kranikami, dzięki czemu waluta tam zebrana trafia bezpośrednio na portfel bez konieczności manualnych wypłat.
Coinpot pozwala przechowywać 4 rodzaje kryptowalut:

Bitcoin (+ Bitcoin
  • Odpowiedz