Wpis z mikrobloga

Skończyłem Elektronikę w Łodzi z tytułem inżyniera. Zaciekawiła mnie tematyka inteligentych systemów. Znalazłem taką specjalizacje na Politechnice Warszawskiej na Informatyce (studia magisterskie) . Patrząc na syllabus magisterki widzę parę przedmiotów z którymi nie miałeś styczności na skończonym kierunku( staram się z nich dokształcać ) . Czy może ambicje przyćmiły mi racjonalne myślenie i potencjalnie nie mam szansy ,,utrzymać się'' na tym kierunku ?
#studia #studbaza #warszawa #programowanie #politechnikawarszawska
  • 70
@damianex19: no to mój wydział, polecam xd. Generalnie nie jestem ci w stanie za dużo powiedzieć o tym kierunku, bo jest on nowy, powstał po wielkiej reformie studiów. Ale patrzyłem na program studiów i będziesz miał kilka przedmiotów inżynierskich i tak, na pierwszy rzut oka to współczuje SOI
@damianex19: no w sumie tak, chociaż zależy jak sobie to ułożysz, bo masz elastyczny system studiow, czyli nie masz danego planu na semestr, a sam wybierasz kiedy zrobisz dany przedmiot obowiązkowy i jakie zrobisz przedmioty obieralne.
@damianex19: no w praktyce układasz to sobie tak żeby nie było za dużo przedmiotów w jednym semie i wybierasz to co ci bardziej pasuje, jedni wolą coś o bazach danych, inni o antenach, są tylko pewne warunki na niektóre klasy przedmiotów, ze musisz zrobić je wcześniej niż 6 semestr.
Dobra wyczytałem że jest limit 6 semestrów.


@damianex19: @Hubert1991777: A to ciekawe rozwiązanie, chyba takie amerykańskie bardziej? Na WE magisterka traw 3 semestry i w tyle trzeba ja zrobić, a dodatkowo ludzie spoza WE dostają przedmioty wyrównawcze :)