Wpis z mikrobloga

Skończyłem Elektronikę w Łodzi z tytułem inżyniera. Zaciekawiła mnie tematyka inteligentych systemów. Znalazłem taką specjalizacje na Politechnice Warszawskiej na Informatyce (studia magisterskie) . Patrząc na syllabus magisterki widzę parę przedmiotów z którymi nie miałeś styczności na skończonym kierunku( staram się z nich dokształcać ) . Czy może ambicje przyćmiły mi racjonalne myślenie i potencjalnie nie mam szansy ,,utrzymać się'' na tym kierunku ?
#studia #studbaza #warszawa #programowanie #politechnikawarszawska
  • 70
  • Odpowiedz
@damianex19: No to jest niestety mankament "zdalnej" rekrutacji - stacjonarnie normalnie przynosiłem papiery i przy mnie babeczka sprawdzała czy wszystko, czego potrzebuje, dostała ode mnie :/
Normalnie nie mam zastrzeżeń do pracy dziekanatu EiTI, ale od czasu pandemii mam z nim mały kontakt, bo też z niczym nie zalegam.
  • Odpowiedz
@damianex19: to nowa specka, wiec o całości nic nie powiem, ale przeglądam plan i część nazwisk znajoma. Napewno ciekawe będzie słyszenie i percepcja dziwieku, prof Żera jest doskonałym prowadzącym, kompresja danych z Pastuszakiem może być ciężka, przygotuj się na trudne kolosy. Głębokie sieci neuronowe tez dobry prowadzący, Skarbek, dość miły, ale wymagający, znajoma miała go za promotora to ciagle wymyślał jej nowe rzeczy do napisania wpracy. Generalnie po prowadzący widać, że
  • Odpowiedz