Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak zaakceptować własną brzydotę? Odpycha mnie moja twarz w lustrze, wstydzę się jej i jest mi z tego powodu bardzo źle. Cały czas myślę czy dobrze wyglądam, czy mam dobrą fryzurę choć jestem brzydki jak noc i nie wiem po co to robię i się zadręczam. Nie chcę pocieszenia tylko porad jak zaakceptować że jest się brzydkim i żyć bez myślenia o tym.
#psychologia #przegryw #depresja #nerwica #pomocy #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5feb63534b1c4f000a5b1acb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania Przypomina mi sie scena z kapitana bomby "spedalony, chlopski ryj". Nie wiem jak Ci pomoc, mam to samo. Ryj tak bardzo #!$%@?, ze niekiedy mam ochote sie #!$%@?. Czy ukrywanie swojego ryja przed lustrem pomoze? Jest mozliwe. Czy jest rozwiazaniem problemu? Raczej nie. Dopoki nie nabierzesz pewnosci siebie i nie znajdziezsz jakiejs mocnej w sobie strony, aby podrywac samice, to moze byc tylko magik. Ja na szczescie jakas znalazlem i na
@AnonimoweMirkoWyznania: pocieszę Cię, że na pewno wyolbrzymiasz a większość dorosłych ludzi nie zwraca uwagi na krzywe mordy. Wiadomo, w kwestiach damsko-męskich gęba ma znaczenie, ale jak poprostu chcesz nie przejmować się wyglądem, to się nie przejmuj. Dla większości ludzi, których spotykasz, dla znajomych czy rodziny, Twój wygląd ma drugorzędne znaczenie. Tak samo dla mnie moi znajomi czy współpracownicy - jakbym miał po wyglądzie ich dobierać, to by połowa nie przeszła kwalifikacji,