Wpis z mikrobloga

@NaczelnyWoody: no nie taki masochizm, ja na przykład obecną władzą i pewnymi grupami z nią związanymi gardzę. Nie łatwo tu żyć, pewnie z inną władzą albo za kilkanaście lat będzie tu lepiej i mało kto będzie myślał o tym kraju jako chlewie obsranym gównem. Polacy jako naród to tragedia, ale Polska jako kraj (pomijając rząd) aż tak zła nie jest i liczę, że na skutek przemian obecnych w Polsce w końcu
@SynGilgamesza: Ale co tu jest takiego fajnego?
Nawet na ochronę środowiska mamy wywalone, śmieci po lasach, mokradła osuszone, płonące wysypiska śmieci, centrum Polski zaczyna stepieć a powietrze w tym kraju to nadaje się do oddychania tylko dla orków z Mordoru
@NaczelnyWoody: no przecież piszę, że nie łatwo tu żyć, dobre przykłady dałeś. Każdy sobie patriotyzm definiować może jak chce, ja na przykład widzę taką Polskę na mapie i wiem, że do kitu miejsce ale urodziłem się tam no i typowo jestem przywiązany jak do domu, beznadziejnego ale domu ¯\_(ツ)_/¯. Taki trochę jednak taki masochizm.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NaczelnyWoody: Żaden masochizm.
Jeśli ktoś przekreśla cały kraj i całą jego historię, tylko dlatego że pis doszedł do władzy na dwie kadencje, to nigdy nie mógłby być patriotą.

Ludzie w innych krajach też mają problemy i narzekają na nie, ale ty tego nie wiesz, bo żyjesz w wykopowej bańce. I jacyś sku***ali pis0wcy nie odbiorą mi miłości do ojczyzny, bycie patriotą w celu walki z pis0wcami to rozum i godność człowieka.