Wpis z mikrobloga

Na Netflixie serio tak ciężko odszukać coś wartego uwagi?

Szukam chyba z pół godziny coś ciekawego i kompletnie nic na tej śmiesznej platformie nie ma...albo filmy sprzed 20 lat albo jakieś seriale dla dzieci :/

Wszedłem w najpopularniejsze i mi netflix poleca obejrzeć psi patrol xDDDD

To jest platforma dla dzieci? zaczynam się zastanawiać czy nie poprosić o zwrot pieniędzy bo tutaj serio nic nie ma :x

#netflix #zalesie
  • 42
@gust4v: chłopaków i harrego to ja widzę co chwilę w TV albo na CDA, przecież to każdy oglądał 10 lat temu a oni wrzucają takie filmy na główną xD

Matrix, faceci w czerni...nic prócz filmów które lecą praktycznie codziennie w TV nie widzę na tej platformie :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lesrley: netflix się imo skończył przynajmniej Polsce. jak miałes konto paręnaście miesiecy to nie ma co oglądać w Polsce na Netflixie jak nie masz bombelka (bajki). odkupiłem subskrypcje po raz około czwarty bo nie przyjrzałem sie jaki że pierwszy wynik to jest #!$%@? ściema xd ciekawe ilu ludzi sie nabrało na to. (nie ma kevina samego w domu, jest serial z odcinkiem o tworzeniu kevina samego w domu xd)
Pobierz EmcePomidor - @Lesrley: netflix się imo skończył przynajmniej Polsce. jak miałes kont...
źródło: comment_1609191100FVgddc9MkZJgF18Ku2hAUb.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Lesrley: z tym kevinem w domu to ja mam wielki ból dupy bo w opisie nic nie ma że to nie jest film. tak, nie zauważyłem roku produkcji itd. tak jak ludzie nie widzą malego druczku na umowie... od razu chciałem anulować ale nie da się, tylko chargeback. oni to jawnie robią bo jakiś procent ludzi zostanie

czlowiek najedzony po wigilii szuka legitnej opcji na film i tak zrobiony w kakao
Pobierz EmcePomidor - @Lesrley: z tym kevinem w domu to ja mam wielki ból dupy bo w opisie ni...
źródło: comment_1609191700zy64VDJPmyWa1BtV2j8hL3.jpg