Wpis z mikrobloga

@illneverfallinlove: Pulchny, ogranicz jedzenie. Niekoniecznie od razu tak bardzo, że w nocy będzie chciał ci się dorwać do tętnicy, ale zamiast 4-5 razy dziennie to 3-4, a potem zmniejszać do 3.

Oczywiście też kwestia jakości. W tanich żarciach dla psów i kotów jest więcej tłuszczu i guwien. Kot zje 5 saszetek i nadal głodny. W tych droższych jest więcej białka i odżywczych składników. Kot zje 3 i jest najedzony.
Musisz obliczyć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niochland: on się dorwie nawet do ciastek na stole jak akurat mu się w nocy zachce a nikt nie wstanie pierwsza porcje wybłaga zawsze między 5 a 6 rano tak się placze między nogami że nie raz się #!$%@? o niego. W sumie nie wiem jakie są takie lepsze jakościowo karmy dla kota do tej pory kupowałam gurmet gold. Możesz coś polecić ?
sumie nie wiem jakie są takie lepsze jakościowo karmy dla kota do tej pory kupowałam gurmet gold. Możesz coś polecić ?


@illneverfallinlove: Nie mam kota od chyba już 2 lat, nie jestem na topie co teraz jest modne i pożywne xD
Ale jak miałem to miałem suche karmy od Acan bodajże. A mokre ot różnie. Nie pamiętam dokładnie, ale Zooplus Bio, albo Mjamjam, albo Catz Finefood. Moja kotka uwielbiała wszystko z
@illneverfallinlove Mój 5kg brytol dostaje 80 gram na dobę podzielone na dwie dawki i mu to w zupełności wystarcza. Karmię go Eden Country Cuisine. Kolejna rozpoznawalna na całym świecie sucha i wysokobiałkowa karma to Orijen. Niby drogie ale minimum 80% mięsa robi swoje a i kot wtedy nie jest głodny i nie wsuwa przez caly dzień tzw. marketowych fastfoodów. No i dupa nie rośnie.( ͡º ͜ʖ͡º)