Wpis z mikrobloga

Kumpel namówił mnie na grę w Total War: Medieval 2. Cho zagramy kampanie online mówi, będzie super mówi. Patrzę, za dwie dyszki na Steam, dawaj kupujemy i zagramy. Pierwsza moja przygoda z grą i serią w ogóle, więc zagrałem kilka h na singlu i piszę że można spróbować. Kek, nie da się. Tylko jakieś wysyłanie sejwów mailem XD Trochę skisłem, ale cóż, myślę tak sobie, że już lepiej Team Viewerem ogarnąć. I powiem wam, dosyć zajebiście się gra XD Trochę kumplowi muli ale da się grać, dzisiaj pobawię się z pulpitem zdalnym, powinno być szybciej bo TeamV to ogólnie ścierwo. A no i minus że jednak się dosyć czeka, ale dla mnie który nie umie zbytnio jeszcze ogarnąć co i jak takie patrzenie co robi kumpel sporo daje. Tak się tylko pochwalić chciałem rozkminą, myślę już w jakie inne gierki na dwóch tak będzie można pograć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#totalwar #totalwar2 #gry
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wankiel: też mnie to oburzyło z tym multi, zwłaszcza że specjalnie pod coopową kampanię kupiliśmy z kumplem empire total war bo niby miało taki ficzer. I co? I miało to w formie jakiego beta dodatku dla pierwszych x ludzi którzy się doprosili o klucz...