Wpis z mikrobloga

Jan Piątkiewicz z bikeshow.cc:

Nie chce żadnych pieniędzy od producentów bo nie będzie to wyglądało obiektywnie


Szajbajk:

Dej pół miliona na pensjonat z saunami


Link do zbiórki

Zawsze do filmów Daniela podchodziłem z pewnym dystansem, ale zdawałem sobie sprawę że jego główny target odbiorców to nastolatkowie +/- 15 lat i od biedy obejrzałem jakiś jego tutorial (oczywiście o 3 razy za długi)

Ale po tej akcji myślę że Szaju totalnie odleciał i na wzór innych Youtuberów zaczął wyciągać hajs od gimbo-widowni
#rower #szosa #mtb
Zabi96 - Jan Piątkiewicz z bikeshow.cc:
 Nie chce żadnych pieniędzy od producentów bo...

źródło: comment_1609085644ml9AvKPOaU8T16T3zKcUZr.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elmerski-fudski: 10-15 lat temu spotkać szosowca było niezwykle ciężko poza standardowymi ścieżkami treningowymi obok dużych ośrodków miejskich. Takto posucha no i stąd odmachiwanie nie było uciążliwe, a jak już ktoś siadał na tak niezwykle niewygodny rower to wiadomo, że na treningu był.
Jedyne co to 'prosi' o przerośniętym ego z Cichego Kącika gardzili wszystkimi innymi i odwracali głowy nie raz od kogoś o lekkiej nadwadze, kto próbował cisnąć na szosówce
  • Odpowiedz
Jeśli wydaje wam się, że fajne mają życie bo testują rowery i mają dużo rowerów i to jest definicja fajnego życia to życzę smacznego w gotowaniu posiłków z łańcucha i supportu... chociaż w amorach MTB dużo magnezu jest :)


@kobrys13: Ja w ogóle nie rozumiem co jest takiego fajnego w testowaniu rowerów. Pewnie przez pierwszy tydzień to niezła zabawa ale potem to już tylko robota jak każda inna. Szajbajk to już przecież kilka lat w garażu waży przerzutki :) Nagrywanie filmów w krzakach to też nie moja bajka. Ostatecznie sam proces nagrywania to tylko gadanie do kamery. Potem jeszcze trzeba ten film poskładać co też sporo czasu zajmuje.

Najgorsze jest to, że prowadzając rowerowy kanał na YT jest dosyć mało możliwości uczciwego zarobku:
- z reklam nie ujedziesz bo zasięgi za małe a do tego większość widzów korzysta
  • Odpowiedz
@elmerski-fudski: Zamień słowo 'testowanie' na 'prezentacja' i możesz być entuzjastą wszystkiego i wszystko może Ci się podobać :)

Mnie np podobają się niektóre filmy MTBN i GBCN, ale właśnie nie te produktowe co bardziej ciekawostkowe - np. rookie vs amateur vs pro. Można sporo się dowiedzieć.

Podobają mi się filmy Michała Topora bo chłopak ma talent do robienia objazdów trasy i innych fajnych filmików, które bardziej produkuje w międzyczasie i nie są celem samym w sobie, a bardziej środkiem do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kobrys13: o #!$%@?, nie dość że zrobił z siebie pośmiewisko to teraz ludzie będą mu wypominać przywłaszczenie kasy
W sumie to nie wiem czy się z niego śmiać czy współczuć że przez to że jest taki odklejony od rzeczywistości pogrzebał swój kanał
  • Odpowiedz
Zbiórka usunięta. Ktoś Szaja chyba sprowadził na ziemię :) A ktoś też skasował 8k zł dotychczasowej zbiórki.


@kobrys13 @Zabi96 : Z komentarzy pod filmem wynika, że ludzie dostali zwroty kasy. Czyli wygląda na to, że Szajbajk czytając komentarze pod zbiórką i filmem doszedł do wniosku, że "skóra nie warta wyprawki". Szkoda, że tak późno. Teraz jeszcze pozostaje nagrać filmik o "hejcie który niszczy marzenia" i można jechać dalej ;)
  • Odpowiedz
@kobrys13: No to już nawet filmy na YT dotyczące szajbazy wyleciały i po zbiórce nie ma już śladu. Nie pamiętam takiej akcji z historii tego kanału. Zobaczymy jak Szajbajk ogarnie kryzys. Bo raczej trudno będzie przekonać osoby, które się zrzuciły, że nic się nie stało.
  • Odpowiedz
Wczoraj (data) dostałem maila od PayU o zwrocie kasy z zrzutki afj535, a w Google po wpisaniu tego numeru pojawia się zdjęcie szajbusa. Albo SzajBajk szedł na ziemię, albo Lasy Państwowe kupiły z pierwokupu. Z chęciom bym zobaczył jakieś wytłumaczenie o Szaja.
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że je dostaniesz ale mam coraz większe wątpliwości jak widzę co się dzieje. A przecież starczyłby krótki wpis na FB z informacją na ten temat, który zamknąłby sprawę. To jest niestety Szajbajk w całej okazałości: potrafi srać bez opamiętania pozowanymi fotkami na Insta czy zdjęciami na tle testowanych rowerów a jak trzeba napisać parę słów od siebie dla widzów to już nie ma na to czasu.
Przecież ta zbiórka to
  • Odpowiedz
@elmerski-fudski: obserwowałem całą tą akcję jako były widz tego kanału i powiem ci, że nie doczekasz się żadnego ogarnięcia tej sytuacji bo po pierwsze by się musiał przyznać do kolejnej porażki (ego by mu nie pozwoliło) a po drugie to w jakim świetle go to stawia, opowiadanie w filmie o wielkich planach (gówno to było a nie plany skoro nie wiedział nawet jakie potrzebne są pozwolenia itp.) a na końcu
  • Odpowiedz