Wpis z mikrobloga

Jan Piątkiewicz z bikeshow.cc:

Nie chce żadnych pieniędzy od producentów bo nie będzie to wyglądało obiektywnie


Szajbajk:

Dej pół miliona na pensjonat z saunami


Link do zbiórki

Zawsze do filmów Daniela podchodziłem z pewnym dystansem, ale zdawałem sobie sprawę że jego główny target odbiorców to nastolatkowie +/- 15 lat i od biedy obejrzałem jakiś jego tutorial (oczywiście o 3 razy za długi)

Ale po tej akcji myślę że Szaju totalnie odleciał i na wzór innych Youtuberów zaczął wyciągać hajs od gimbo-widowni
#rower #szosa #mtb
Zabi96 - Jan Piątkiewicz z bikeshow.cc:
 Nie chce żadnych pieniędzy od producentów bo...

źródło: comment_1609085644ml9AvKPOaU8T16T3zKcUZr.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: już wydał 5000 na reklamę na fb, reszta na podatki i prowizję za zbiórkę( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kubraczek: rower to tylko przykład. Napędy zmienia jak rękawiczki, ciuchy, okulary za darmo, 2 rowery z górnej półki, opony zmieniane co 2 miesiące. Nawet jeśli nie bierze pieniędzy za recenzje, to i tak nie musi wydawać pieniędzy na te wszystkie zabawki.
  • Odpowiedz
Ehh ludziki - jeśli youtuber żyje z youtube i ma rodzinę do wyżywienia to na pewno kasa z reklam wbudowanych w yt nie jest dla nich jedynym źródłem dochodu. Przecież sam kanał też wymaga inwestycji (utrzymanie, sprzęt, operator, asystenci wszelkiego typu, promocje).

Jeśli wydaje wam się, że fajne mają życie bo testują rowery i mają dużo rowerów i to jest definicja fajnego życia to życzę smacznego w gotowaniu posiłków z łańcucha i
  • Odpowiedz
Jaki jest model biznesowy bikeshow.cc?


@kobrys13: Chłopaki jeżdżą, dobrze się bawią, nagrają jakiś Vlog czy recenzje produktów , czasami wpadnie jakiś bonus od producenta jak ktoś wyżej pisał w przypadku kół Evanlite czy jakiś ciuchów i ogólnie jest fajnie, od czasu do czasu Janek wspomni o swoim patronite, ale na prawdę subtelnie. Cyklicznie mają też brandowaną swoją linie ciuchów od Raso (która nie jest dużo droższa od regularnej kolekcji Raso) więc
  • Odpowiedz
Leszek prawie pro


@Narrorek: Leszek był super dopóki nie przebrandowił się na Prawie Pro. 'Rowery jednoślad pl' było czymś świeżym i unikalnym moim zdaniem, w dodatku całkiem sporo zrobionym.

Natomiast od początku tego roku Leszkowi albo tematy się skończyły albo poszedł w złą stronę...

Przyznam się, że jest to jeden z niewielu kanałów, których ostatnie odcinki tam mocno mnie irytowały, że ustawiłem na yt ukrywanie propozycji nawet.
  • Odpowiedz
@Zabi96: widzę że w temacie, a co sądzisz o Leszek prawie pro ?


@Narrorek: Szkoda gadać o tym wannabe PROsie xD Unikam jego filmów ale z dotychczasowych obserwacji wydaje się że więcej sprzętu, marketingu i zamętu niż talentu,
Gość reprezentuje poziom jakich sporo można znaleźć na Gassach (gdzie w kółko jeździ) a napina się jakby co najmniej jutro miał ścigać się o pudło na Igrzyskach Świata
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Zabi96: dodałbym jeszcze sklep dobre rowery, może nie bezpośrednio bo chyba Janek nie jest właścicielem ale jednak też kręcą często materiały na sklepie. Plus współpraca z Ryszardem z bike rs oraz ostatnio sponsoruje ich jakiś salon Volvo. Testy rowerów wydają się dość obiektywne szczególnie że kręcone w różnych warunkach i z różnymi ekipami.
Co do szaja to po ostatnim filmiku po prostu wywaliłem gościa z subskrybcji, wystarczy. Trzymałem go z sentymentu
  • Odpowiedz
@Zabi96: @kobrys13: dziękuje za odpowiedź - ostatnio właśnie doszło do mnie że z nim coś nie halo i troche przykro mi było z tego powodu ze z fajnego kanału zrobił się ściek. Tak jak myślałem - warto poszukać czegoś nowego.

Macie propozycje nowych kanałów rowerowych do obserwacji ?

Dzięki jeszcze raz.
  • Odpowiedz
@Zabi96: Przestałem go oglądać od czasu gdy zrobił test swoich chińskich klocków hamulcowych podczas którego mierzył odległość śladu na ziemi gdy hamował tylnym hamulcem na zblokowanym kole xD Do teraz z tego kisne
  • Odpowiedz
@Narrorek: co do propozycji nie mam niczego z polskich youtube (bo rowery za które trzeba dać nerke i opis techniczny mnie zbytnio nie interesują - jakbym chciał zobaczyć ile co waży to wejdę na stronę producenta z tabelkami ;) )
francis cade - kanał prowadzony w formie vloga - z bikefitem i ofc samą jazdą.
durianrider - troszke inne spojrzenie na świat rowerów - od strony goscia który praktycznie śpi na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Zabi96: o tej szajbazie mówił już wcześniej, coś tam kopał swoją mini koparką, a tu się okazuje że to inna lokalizacja.
Jeszcze ta wizja tarasów, sauny, balii itp. skwitowana: ale w sumie to jeszcze nie mam na nic pozwoleń i nie wiem co mogę xD
Niech ktos mu wyleje kubeł zimnej wody na łeb :D
  • Odpowiedz