Wpis z mikrobloga

@urarthone: Ja wiem ale nadal śmieszy mnie hipokryzja i tłumaczenie się względami ekologicznymi - gdzie tu ekologia skoro muszą wyprodukować specjalnie osobne opakowanie na ładowarkę i wysyłać potencjalnie dwie paczki zamiast jednej większej jeśli zamówiłbym zestaw z ładowarką "logiczne, tak działa ekologia, czego nie rozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@urarthone: z tym Xiaomi to nie do końca, bo na życzenie będą dawać ładowarkę. Czyli dokładnie tak jak być powinno jeśli chcą być ekologiczni.

5. dziwnie napisana. Elon Musk chciał sprzedać firmę Apple? Elon Musk nie był właścicielem firmy Apple. 6. też, postać posiada widok 3D? Gdzie go przechowuje?
  • Odpowiedz
@bambadjan: Tak, dopiero w wersji txt zawarłem niewiedzę ludzi, co do kogo należy i dodałem słowo "swoją". Po prostu oczywiste mi się to wydawało, czyje jest co ;) .

6. to bajer, ale nie mam gogli, żeby sprawdzać. rozumiem, że o nie chodzi.

@Princess-Blue-Moon: poważnie?
  • Odpowiedz
@Telgar: Wiem wiem, w txt dodałem, że "swoją", ale jakoś nie skopiowało się do grafiki :). Potem uznałem, że każdy wie, czyja firma jest czyja i komu kto i co mógł sprzedawać ;)
  • Odpowiedz
@urarthone: mireczku uprzejmie bym prosił aby te tech newsy miały inny kolor, co myślisz? Byłoby prościej scrollować Twój profil, a obserwować/wołać się jakoś nie przepadam ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@radziuxd: Tak, masz rację, że powinno być coś nowego. Teraz chciałem szybko. W poprzednim próby kolorów kończyły się na tym, że ciągle nie pasowało. Po urlopie zacznę kombinować.
  • Odpowiedz