Wpis z mikrobloga

@liminal: zapętliło się bo wypopki nie potrafią czytać i każdemu z osobna trzeba na to samo odpowiadać, ale czego się spodziewać po ludziach którzy zatrzymali się w latach 90 i wszelkie hehe „gadżety” to ich gówien straktują jakby im laska pańska spadła z nieba, gdzie w normalnych rzeczach jest standardem
@L3stko: podpinasz i grasz przez godzinkę na kablu. Jak jest problem z długością kabla to kupujesz dłuższy - 3m kabel usb-usb-c kosztuje grosze. U mnie zawsze dynda sobie z konsoli końcówka obok kanapy i tyle.

Nie rozumiem jak w XXIw. można skonstruować pad bez możliwości doładowania baterii. Dobrze, że microsoft za smartfony się nie wziął - coś czuję że byłaby niezła beka ;)
@Migajaca_dioda niech służy. To bardzo fajna konsolka, zwłaszcza jak nie chcesz zmieniać tvka, jeśli nie masz takiego z 4K. Sam chciałem kupić, ale chciałem mieć konsole z napędem :)
@ejenes: nie sugeruje, tylko ty nadinteretowujesz tylko po to żeby pokazać przed przegrywali takimi jak ty ze masz racje. Nie wiem w jakim ty towarzystwie się obracasz skoro u ciebie standardem jest jeden pad przy konsoli, lepiej #!$%@?ć do sklepu to dwa dni po nowe djurasele xD nie wspominając o sytuacjach gdzie pad nagle się rozładuje, bo go chyba trzeba trzymać w dupie żeby nie podpiąć bo skończonej sesji xD grania
@L3stko: podpinasz i grasz przez godzinkę na kablu. Jak jest problem z długością kabla to kupujesz dłuższy - 3m kabel usb-usb-c kosztuje grosze. U mnie zawsze dynda sobie z konsoli końcówka obok kanapy i tyle.


Nie rozumiem jak w XXIw. można skonstruować pad bez możliwości doładowania baterii. Dobrze, że microsoft za smartfony się nie wziął - coś czuję że byłaby niezła beka ;)

@shaki24 https://m.gsmarena.com/microsoft-phones-64.php