Wpis z mikrobloga

Ej mordy, czaicie że 6 lat temu w Biedronce nie można było płacić kartą? Jak teraz o tym pomyśle to mam niezły mindfuck. 6 lat tak nie dawno a wrażenie jakby to było w średniowieczu. Coś niewyobrażalnego

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Stalo-sie-Zaplacisz-karta-w-Biedronce-7216086.html

#bierdonka #mindfuck #przemysleniazdupy #przemyslenia
Pobierz namiot666 - Ej mordy, czaicie że 6 lat temu w Biedronce nie można było płacić kartą? ...
źródło: comment_1609057467RsASvSX2MpmmGsxa3eh4GR.jpg
  • 110
@loczyn: A ja się łapię na tym, że coraz częściej wybieram biedrę ze względu na jakość, a nie ceny. Oczywiście jak chcę kupić np. jakiś bardziej wyrafinowany gatunek sera, to tam go nie znajdę, ale z takich codziennych produktów, to od dłuższego czasu mają lepsze, niż w konkurencyjnych marketach. Np. wspominałeś o łososiu - wędzony w płatach jest lepszy niż np. w Lidlu. Mają bardzo smaczne prosciutto cotto czy fajną serię
@jamtojest: Mialem na mysli świeze rybki.
Od wędzonego mam swojego dostawce.
Jesli chodzi o te szynki to mozesz sprobowac te same szynki od wlochow z jakichs targów np jak sa świąteczne, to te szynki tez smakuja Biedronkowe inaczej niz te „prawilne”. Niestety.
@loczyn: jakość produktów jest normalna, a ceny najtańsze. Taka prawda stąd tam tyle starszych ludzi. Poza tym dobre promocje mają.


@ofizjo_pl: Ceny nie sa najnizsze. Zobacz sobie rozne rankingi koszykow.
@President_Hubert już #!$%@?ąc że proponowano im około 1% to i tak wyszli na tym jak Zabłocki na mydle. Przez to że nie można było płacić kartą nigdy tego sklepu nie odwiedziłem, a kiedy wprowadzili taką możliwość to już mi było wszystko jedno, bo przywiązałem się do chociażby Lidla. Zostając technologicznie w tyle, stracili duże grono potencjalnych młodych odbiorców.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
już #!$%@?ąc że proponowano im około 1% to i tak wyszli na tym jak Zabłocki na mydle. Przez to że nie można było płacić kartą nigdy tego sklepu nie odwiedziłem, a kiedy wprowadzili taką możliwość to już mi było wszystko jedno, bo przywiązałem się do chociażby Lidla. Zostając technologicznie w tyle, stracili duże grono potencjalnych młodych odbiorców.


@Marczeslaw: nie po to latami ciężko pracowali na wizerunek patologicznego sklepu dla patologicznego klienta,
@namiot666: O jezu pamiętam to, moja stara od zawsze była fanatyczką biedronki i pamiętam jeszcze tą biedronke sprzed 15 lat. U nas w małym mieście (ok. 10k ludzi) były wtedy chyba tylko 2 takie supermarkety Tesco i właśnie Biedra(chyba już był Lidl ale nie jestem pewien). Biedra kiedyś była najtańsza cenowo i to wyraźnie inne sieci łoiła swoimi dyskontowymi cenami już nie mówiąc o małych sklepach. Za to wszystko inne.... ja