Wpis z mikrobloga

@Atreyu: przecież wrzucił mapę, to raz a dwa myślałeś że Chile w jaki sposób może być najdłuższe inaczej niż z północy na południe i odwrotnie, w szerokości??
#chile to najdłuższe państwo na świecie.


@Azizs: sprostowałem tę informację, bo Chile to nie najdłuższe państwo świata

Długość państwa możesz mierzyć z północy na południe, z zachodu na wschód, a nawet po skosie jeśli ci się podoba. Rosja jest krajem znacznie dłuższym, ma znacznie większą długość między swoimi dwoma, najdalej oddalonymi krańcami. To jest długość

Cieszę się że mogłem to definitywnie wyjaśnić
@Atreyu: mi nie tłumacz tylko sobie, oraz proponuje przestudiowac mapę, skoro masz problemy z wielkosciami danego państwa, ulatwi Ci to sprawe i oszczedzi pisania takich wywodow jak te dwa komentarze w tym poście, bo słysząc słowo Chile już powinieneś wiedzieć / widzieć w wyobrazni ze to Państwo ma 1 x 6 cm na mapie

Pozdro, cieszę się że mogłem pomóc
@Azizs: ale wiesz że na płaskiej mapie i na kuli ziemskiej, globusie - wielkości i kąty nie są takie same? Zmykaj na czarno jak nie potrafisz sprawdzić nawet wymiarów danych krajów xD

Rosja jest znacznie dłuższa, mimo że Chile ma lepszy stosunek długości względem szerokości, przez co pozornie na mapie może wydawać się dłuższe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zgaszony jak papieros ( ͡° ͜ʖ ͡
@Atreyu: spalem :) już komentarz wyżej wyjasnilem tobie o co chodzi z tym co autor postu mial na mysli, i caly czas tyczy sie odpowiedz moja do twoich pierwszych komentarzy, trzeci to juz sie mądrzysz bo chcesz byc fajny ale nie bedziesz bo nie potrafisz zrozumiec moich komentarzy dwoch wczesniejszych, one sa czysto informacyjne a nie obrazliwe stad twoj atak i brak zrozumienia, pozdro