Wpis z mikrobloga

Ale mam bekę. Oglądam sobie jakiś taki program "Polacy za granicą" i pokazują życie na Jamajce - no i Polka co ekipę oprowadza pokazała pola marihuany. Ta Polka zabrała ze sobą swoją 5-letnią córkę. No i ta prowadząca program - również Polka - do tego dziecka "nie patrz tam Ashanti!!! Patrz w tę stronę!!! Ptaszek leci" :DDDD i że u nas to nielegalne!!! tzn. że w Polsce to nielegalne. Mam taką bekę z tej baby - pół litra wódki na wigilii to każde polskie dziecko może oglądać i to dla tej baby jest normalne. Ale roślinka? Roślinka jest nielegalna i niebezpieczna i dzieci takich rzeczy widzieć nie mogo!!!!!
Beka z p0laków...

#narkotykizawszespoko #alkohol #polacyrobacy
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaspil: no ja wiem, że nie na każdym i nie że w wigilię, ale ogólnie społecznie jest przyzwolenie żeby pić przy dzieciach, a człowiek pijany gorzej się zachowuje niż ten po marihuanie.
  • Odpowiedz
@Bellie oglądałem to też ale trochę wcześniej i też miałem z tego bekę a to dziecko nie zwracało nawet uwagi na to pole , ale na wczorajszym rodzinnym zgromadzeniu mój tata i wuja nie mogli przeżyć ze jeden znajomy pali marihuane otwierając kolejną flaszkę wódki ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kiritsugu1155: no to dziecko totalnie nie wiedziało o co chodzi nawet bo baba się ekscytuje jakimiś badylami xDD Ogólnie Polacy są śmieszni pod względem używek, nigdy tego nie zrozumiem jak można dopuszczać do użytku coś takiego jak alko i jednocześnie banować roślinki - od razu mówię, że nie jestem fanką ani jednego, ani drugiego.
  • Odpowiedz