Wpis z mikrobloga

Ale mam bekę. Oglądam sobie jakiś taki program "Polacy za granicą" i pokazują życie na Jamajce - no i Polka co ekipę oprowadza pokazała pola marihuany. Ta Polka zabrała ze sobą swoją 5-letnią córkę. No i ta prowadząca program - również Polka - do tego dziecka "nie patrz tam Ashanti!!! Patrz w tę stronę!!! Ptaszek leci" :DDDD i że u nas to nielegalne!!! tzn. że w Polsce to nielegalne. Mam taką bekę z tej baby - pół litra wódki na wigilii to każde polskie dziecko może oglądać i to dla tej baby jest normalne. Ale roślinka? Roślinka jest nielegalna i niebezpieczna i dzieci takich rzeczy widzieć nie mogo!!!!!
Beka z p0laków...

#narkotykizawszespoko #alkohol #polacyrobacy
  • 48
@kaspil: A tam, przecież flaszka to przynajmniej kiedyś było must have, nawet wśród doktorów czy wysoko sytuowanych ludzi, a nie patologii. Flaszka to akurat część naszej kultury, teraz się to zmienia dopiero, ale lata 80 czy 90 to standardzik na wszystko. Masz nawet powiedzenia że za flaszkę coś załatwić. Także nie wiem z której choinki urwałaś wniosek, że wódka na stole to tylko w patologicznych domach.

@Bellie: Jak to w
@cadet: nie. Czasem widziałam ten program, ale z innymi prowadzącymi i ta kobieta była taka jakaś niepociumana ogólnie xD zadawała głupiutkie pytania cały czas - nawet znając odpowiedź xD