Wpis z mikrobloga

TL DR - " admin strony lurker.pl" (w rzeczywistości - jej twórca i właściciel) na wypoku działający pod nickiem "Wujek_Thanos" i udający tu uprzejmego centrystę na swoim portalu grozi mi pobiciem, "dojechaniem" i.. wait for it... (chyba) gwałtem :/, a ja teraz boję się, że mając moje IP i stosując tzw. "personal data extraction" może mnie (on lub jego psychoprawaki) faktycznie namierzyć i spełnić swoje groźby.

gość dostanie ode mnie wp...dziel za manipulacje, albo autor (o ile istnieje) dostaje perma z marszu za bluzgi na PW. na pewno kogoś dojade, szykuję już kuta...ę, będzie grubo

(cenzura - TheBedThatEats)

Link do gróźb: https://www.lurker.pl/post/Xh0_l1Gud

Zachęcam do robienia własnych screenów.

OK, pełny opis sprawy: jakiś czasu temu założyłem konto na tym, jak to określa twórca "right wing safe space". Głównie by obserwować prawicowe zoo, ale też zdarzyło mi się dodać kilka komentarzy, głównie naprostowujących kłamstwa o powiązaniach środowisk LGBTQ z pedofilią. Sam twórca używa obraźliwego i nakierowanego na wywołanie tego skojarzenia skrótu "LGBTQP" a siebie samego uważa za "obrońcę homo", bo "nie powinno się (ich) wieszać". Naprawdę - centryzm godny wojny idei... Tak czy siak: dostałem tam bardzo milutką PW, którą sprowadzić można do "wy..erdalaj pedo-żydzie". Słit ( ͡º ͜ʖ͡º).

Po umieszczeniu na wypoku screena dostałem wiadomości o tym, że działam "na szkodę portalu", że to "zniesławienie" oraz że mogę trafić za to do sądu. Nie powiem, wpis dostał mało plusów i choć stawiam dolary vs orzechy, że opublikowanie screena wiadomości przychodzącej nie stanowi "zniesławienia" - skasowałem i machnąłem ręką. Czego w sumie teraz żałuję.

Sam "Thanos", w przeciwieństwie do niedawnej podobnej "afery" z udziałem @jankes83 tym razem postanowił zabrać głos i nie udawać, że nie ma sprawy. Jego stanowisko - żadnego PM nie było, bo on nie widzi go w bazie danych portalu. Bazie, do której ma on wyłączny i pełny dostęp. Trust me, I'm an admin of a prawackie zoo i jak mówię, że nie ma, to nie ma. Widać po wspomnianej wcześniejszej aferze taki obrał damage control.

No i teraz - pozdrowienia dla dobrej duszy, która podesłała mi linka w której nasz "centrysta" odgraża się, że mnie dojedzie, spuści mi łomot i szykuje na mnie swojego beniza. Znowu potwierdza się reguła, że ci co najgłośniej krzyczą o "ideologii LGBTQPQWERTY" mają w swoich szeregach nadreprezentacją fanów "męskiej miłości".

OK, możecie powiedzieć - to tylko gadanie, internet serious biznes itp. Tylko, że oni mają mój IP. Mają wgląd w moje konto na wypoku, na którym nieraz publikowałem wpisy z danymi na podstawie których można by przy odrobinie chęci i uporu zacząć mnie namierzać. Raz czy dwa padł mój nick z reddita, a tam to już miałem AMA dotyczące mojej pracy. Na pewno więc byliby w stanie dojść do miasta i miejsca pracy. Więc z jednej strony - "to tylko gadanie", a z drugiej serio boję się, że jakiś prawak z mojej okolicy zechce faktycznie mnie "dojechać". Ja - lewak, do tego sympatyk LGBTQ, dumny z pochodzenia żydowskiego (smaczku dodaje fakt, że wątek o mnie założył gość o nicku tłumaczonym jako "Europa wolna od żydów"). I serio nie byłem pewien - dodawać wpis, który teraz właśnie czytacie czy nie. Może sprawa by przycichła. A może nie. Także trochę śmieszno a trochę straszno podsumuję tak - jeżeli nagle zamilknę - być może leżę gdzieś pobity z anusem przebitym Thanosowym/któregoś z jego psychoprawaków benizem ( ͡° ʖ̯ ͡°)


  • 171
  • Odpowiedz
@TheBedThatEats: widzę że psychoprawica rzuciła się bronić swojego ulubionego portalu. Chciałbym wierzyć, że ktoś im przynajmniej za to płaci, ale niestety wiem, że oni tak sami z siebie. Już tyle wartw kłamstw i manipulacji ich przykrywa, że utracili zdolność rozróżniania, co jest prawdą, a co fałszem i choćby szczątkowej zdolności racjonalnego, sceptycznego myślenia. Świat stał się dla nich zero-jedynkowy.

Trzym się Mirku i dla własnego zdrowia psychicznego nie wchodź już
  • Odpowiedz
naprostowujących kłamstwa o powiązaniach środowisk LGBTQ z pedofilią


@TheBedThatEats: To, że się dobrze kryjecie nie oznacza, że problem nie istnieje, a to, że tak usilnie odwracacie uwagę w stronę Kościoła katolickiego też za dobrze nie wygląda. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheBedThatEats: najpierw promujecie to całe LPG a potem gdy sam admin prawackiego forum ma zamiar przyjechać i przedstawić wam w praktyce szkodliwość stosunków homoseksualnych trzęsiecie porami. Taki wasz wygląd lewacy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
to się nawet dla beki nie chce wchodzić, bo za brodzenie w ścieku mi nie płacą


@niochland: A czego się spodziewać po portalu opartym na userach zbanowanych na wykopie za obrzydliwy rasizmu, nękanie innych, spam i manipulowanie głosami?To jakbyś wszedł do poprawczaka i chciał rozmawiać o fizyce kwantowej.
  • Odpowiedz
@TheBedThatEats A tak naprawdę i lewo, i prawo, i centryści to zło tego świata.
Kłócicie się o ideę ... idiotyzmu.
Idiota, rodzi idiotę.
Świat się nigdy nie zmieni, jeśli ludzie będą walczyć ze sobą o chore, sztuczne idee, które sami wymyślili lub uwierzyli w coś co wymyślił jakiś inny tuman na drugim końcu świata.
LGBT, katole, judaizm, islam, buddyzm, marks i chu... wie co jeszcze, to wszystko to rak tego świata.
  • Odpowiedz
@Jofiel:
O #!$%@? xD ale fikołek z saltem #!$%@? xD Żadne LGBT nie musi przerzucać uwagi na kościół katolicki. Robią to księża i biskupi ruchajacy dzieci. Ale psychokatolikom ciężko dostrzec prawdę o tym że od 2000lat są manipulowani, okradani a w dodatku ku chwale Pana gwałci się ich dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bez pozdrowień.
  • Odpowiedz
@TheBedThatEats: Moim zdaniem nie ma się czego bać. Prawaki są mocne w gębie w necie, a na żywo nawet nie mrukną

Ale i tak poszedłbym z tym na policję żeby im smrodu narobić za groźby. Może jak jeden przygłup z drugim dostaną wezwanie to nabiorą trochę pokory
  • Odpowiedz
@TheBedThatEats: no i po co wchodzić w to szambo dla prawackich psychopatów, które miało pozbierać to ścierwo z internetu, żeby normalni ludzie gdzie indziej mieli spokój? Niech sobie tam siedzą i pałują się do własnych wpisów i niech urządzają sobie te katolickie prawicowe narodowe analne orgie gejowskie, nic ci do tego!


Dziwne, że admin pisze "#!$%@?" zamiast ci dać bana na IP.


@tomek001: banowanie ip jest trochę
  • Odpowiedz