Wpis z mikrobloga

@KapiBara1337: Tak, to nie ma wpływu na wybór gildii. Jeśli nie przeszkadza Ci zbugowana(czyli wiecznie odnawiająca się) ilość stali u najemników z której możesz kuć dużo mieczy - to Harad. U Bospera też jesteś w stanie nieźle zarobić. U Constantino nigdy nie zarabiałem.
  • Odpowiedz
@KapiBara1337 @MarteenVaanThomm: Mi się wydaje, że ten bug z Haradem i nieskończoną ilością nadal występuje, przynajmniej jak ja zainstalowałem poprawki, aby móc zagrać na Windows 10. Ja grałem to też nadal występował bug z Sengrathem, tj. po znalezieniu go w IV rozdziale, mogłem zabrać mu wszystkie przedmioty, które wcześniej sprzedałem.

Wiem, że do NK jest jakiś oddzielny patch, który eliminuje te bugi, ale on nie jest chyba częścią system packa i
  • Odpowiedz
@maciorqa:

Changelog z wersji 1.4 (obecnie najnowsza 1.8)

- Bennet już nigdy więcej nie sprzeda nieskończonej ilości stali. Ba, gracz w ogóle nie może już jej u niego kupować, gdyż jest ona teraz sprzedawana przez Hodgesa (asystenta Benneta) po dwie sztuki na jeden rozdział.
  • Odpowiedz
Czy jak zostane czeladnikiem nadal będe mógł zostać najemnikiem u lee?


@KapiBara1337: tak

U jakiego mistrza najlepiej się zatrudnić?


Jeśli chcesz zostać łucznikiem to u Bospera. Jeśli wojownikiem z bronią białą to u Harada
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: A możesz podać linka do tego Changeloga? Bo ja ostatnio grałem z wersją 1.8 i mogłem np z Sengratha spokojnie wyjąć te itemki, a wydawało mi się, że jakiś patch też to poprawiał.

@Bonwerkz: Przecież to nie ma znaczenia, chociaż dla lepszego wczucia się w klimat mógłby tak zrobić.
  • Odpowiedz