Wpis z mikrobloga

@dos_badass, zdecydowanie wygryw. ( ͡º ͜ʖ͡º) Jest tylko jedna osoba, od której chcę dostawać dickpicki i, o losie, jakoś też nie dostaję. Myślisz, że to kwestia nastawienia? Bierzemy od wszystkich albo od nikogo? ( _)
  • Odpowiedz
@Pejoratywna: sorry że wciagnąłem cię w tego typu dyskusję. xD
zapytałem ot tak, trochę z grzeczności odpowiedziałem, a trochę żeby rozchodzić żenadę. xD
ale powiem coś w temacie: mam nadzieję, że ten gostek to nie troll, a to zdjęcie jego prawdziwe.
i że tego teraz żałuje w uj, i że ma #!$%@? wszystko, wstyd mu, i za każdym rogiem w internecie będzie miał obawę, że go wystalkują.
tego bym chciał. xD
  • Odpowiedz
@dos_badass, nie ma za co. Dyskusja niemal taka, jak każda inna. ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie sądziłam, że miałam nie odpowiadać.

Ja również pluję na typów, którzy wysyłają swoje dickpicki bez pytania i wyraźnej aprobaty osoby, która ma go dostać. Haaaa... tfuuuu. Jak na tym meme. ʕʔ
  • Odpowiedz
ciekawi mnie czy jakiś wykopek dostał kiedyś boobspic.jpg albo inny asspic.jpg w prywatnych od jakiejś różowej


@niochland: ja dostałem, zawsze się witam z nowymi różowymi na wykopie tekstem "poka cyce", to jedna jak była #!$%@? to mi wysłała ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz