Wpis z mikrobloga

@Silvervend: W Uk nigdy nie pracowałem dwa razy w tym samym mieście a w nl gdzie nie zapukam to jest robota, niestety wiąże się to z pracą z przygłupami bo obsiadają je wiejskie głupki co to za najniższą #!$%@? w pl bez expa co to pana boga za nogi złapali a sam etat jest ich celem życia (i auto)

Jeszcze 4tyg musze #!$%@?ć żeby dostać zasiłek i #!$%@? właśnie z tego
@tylkoocosspytam: Zakwaterowanie wybij sobie z głowy na własną rękę, nikt Ci nie wynajmie bez udokumentowanej historii, kupy forsy i kontraktu, jesteś skazany na agencje jeśli nie masz tam kogoś kto Cie zamelinuje - możesz też szukać pokoju u polaków ale nie polecam bo w większości patola tak dorabia a kradzieże to zaradność
Osobiście nie pracuje przez agencje i tak jak ktoś wczesniej pisał raczej ciężko o dobre, tam chyba większość przez Covebo pracuje lub Apex ale czy one są dobre to nie wiem Mireczku.
@Holender91: Ja muszę przez agencje szukać bo nie mam tam żadnych znajomych a mieszkać gdzieś trzeba. Wczesniej chwile pracowałem w Shipyard Slob B.V. Ale tam z polskiej firmy byłem i wszystko było zapewnione, dojazd i mieszkanie.