Wpis z mikrobloga

Naczytałem się sporo tych bzdur o tym, że trzeba być pewnym siebie i zaryzykować, bo kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Postanowiłem wysłać życzenia na msg dawnej znajomej z którą miałem kiedys dosyć dobry kontakt. Efekt? Od 3 dni wyświetliła i nawet nie odpisała. Magia świąt ( ͡º ͜ʖ͡º)
#przegryw
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Przygrywnafide: pewnie twoja wiadomość zniknęła między tysiącem wiadomości od spermiarzy. Jesteś ktorystam w kolejce. Jak jej nie wypali z tymi najlepszymi to wezmien cię pod uwagę. Zostałeś opcja awaryjna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@UberSoldat:

zwierzęce, prymitywne instynkty zmusiły Cię do zrobienia z siebie debila?


Takie myślenie definiuje wykopowy przegrywizm. Sebki nie przejmują się takimi rzeczami dlatego w tych grupach nie istnieje coś takiego jak "przegryw". Sebek 160cm, bez zebów, łysy czy jakikolwiek by nie był robi co chce. Ryzyko niesie za sobą konsekwencje a on się konsekwencjami nie przejmuje więc w zasadzie dla niego to jak splunąć. Rucha co drugi dzień a wykopek
  • Odpowiedz
@Przygrywnafide ale to czasem skutkuje. Koleżanką kiedyś mi napisała że jak chciałem seksu to wystarczyło powiedzieć. To tak działa? Wut. W przypadku niektórych tak działa xd więc jedna na sto się może zgodzić. Warto pytać xd
  • Odpowiedz
@jos: nie utożsamiam się z ideą przegrywu z tagu, ja zastanawiam się jak zwalczyć w sb pociąg do płci przeciwnej bo jest to w moim życiu tylko zbędny balast. Skoro dla cb patus sebix 160cm, bez zebów, łysy który może nawet posiadać potomstwo jako skutek stosunków co drugi dzień, który nie przejmuje się konsekwencjami swych czynów jest w twojej opinii czymś lepszym od przegrywa płaczącego w poduszkę to oświadczam ci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UberSoldat: dla mnie nie jest lepszy bo to mi nic nie robi. Chodzi o podejście do tego co kto potrzebuje i co z tym robi
  • Odpowiedz