Wpis z mikrobloga

Mężczyźni mają takie powiedzenie, że nieważne gdzie nabiera apetytu ważne gdzie je (czy coś takiego). Chcą nam w ten sposób powiedzieć, że nie jest wazne że w pracy, na mieście, w sklepie spotykają dużo ładniejsze kobiety od swojej partnerki z którymi chętnie poszli by do łóżka. Najważniejsze że mimo bardzo szczerych chęci przespania się z tymi kobietami, uprawiają seks ze swoją partnerka. My mamy uwierzyć, że jak widzą dobrej jakości hamburgera z wołowiną (antrykot) takiego serio pysznego to oni się zadowolą swoim domowym który składa się z kotleta mielonego i dwóch kromek chleba? Serio?
Ja nie mam wątpliwości, że to oznacza jedno. Są z wami bo robicie za worek na sperme a ich nie stać na nic lepszego mimo, że tego pragną.
#przegryw #rozowepaski
  • 9
  • Odpowiedz
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: masz tak przeorany łep jak wielu niebieskich tu. Mam od niedawna dziewczyne, widuje ładniejsze od niej ale nigdy bym jej nie zamienił, jest coś takiego jak przywiązanie. I nie jest dla mje workiem na sperme nawet jej nie kułem i tego nie wymagam, najważniejsze jest dla mje że mie wspiera, pociesza, jest taka kochana. To jest możliwe o ile nie marnuje sie czasu na fagasów dynamicznych podrywaczy. Jak sobie zasiejesz
  • Odpowiedz