Wpis z mikrobloga

Niebo o północy (2020) – recenzja filmu

Film „Niebo o północy” (2020) jest kolejnym filmem w reżyserskiej karierze George’a Clooneya, niestety jak do tej pory, najsłabszym. I choć niektórzy próbują porównywać go do takich filmów science fiction jak „Grawitacja” czy „Interstellar”. Są to porównania jednak kompletnie nietrafione, poza tym, że wpasowują się w ramy tego samego gatunku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją nowego filmu, który kilka dni temu miał swoją premierę w Netflix! Dajcie znać jakie są Wasze wrażenia po seansie!

https://upflix.pl/aktualnosci/niebo-o-polnocy-2020-recenzja-filmu-2020-12-24?utm_source=wykop.pl

#upflixnetflix <= tag do obserwowania/czarnolistowania

#netflix #upflix #upflixrecenzja #nieboopolnocy
Pobierz upflixpl - Niebo o północy (2020) – recenzja filmu

Film „Niebo o północy” (2020) j...
źródło: comment_1608820571othZW16dIQkMrEvoi0IxGK.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@upflixpl: właśnie obejrzałem, ciężkostrawny - dosyć monotonny, ciężko się skupić - faktycznie odnośnie się wrażenie, że reżyser nie do końca wiedział co chciał osiągnąć. Generalnie nie polecam, ale wasza recenzja bardzo trafna. Szkoda, że trafilem na nią dopiero po obejrzeniu. Zwiódł mnie gust innych oglądających/popularności - w końcu był na głównej jako aktualny TOP1...
@upflixpl straciłem 2 godziny ale teraz wiem co to znaczy że film nie stanowi spójnej całości i jest po prostu nieudany, jak zakalec przy pieczeniu ciasta
@upflixpl: Najbardziej podobał mi się "nieznany księżyc Jowisza", a dopiero zacząłem oglądać. To #!$%@? latamy w kosmos, ale nie zauważyliśmy księżyca Jowisza podobnego do Ziemi??? Autor scenariusza to ma wszystkie klepki na swoim miejscu? To było w pierwszych 10 minutach filmu. Ciekawy aż jestem, co będzie dalej...
FILM TO GÓWNO.