Wpis z mikrobloga

Dużo osób narzeka, ze nie lubi świat. Wóda na stole wigilijnym, jest ok albo nie jest - rozkiminianie. Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy. Matka drze morde. A czy masz już dziewczyne. Kiedy sie pożegnita. Z rybami trzeba robić, a to tak śmierdzi. Większość ludzi zabiegana, smutna w pędzie, przed rodziną sztuczne uśmiechy.
Mi sie to nie podoba, w tym roku wszystko rzuciłem i właśnie leze w pokoju w schronisku pod Śnieżką ( ͡º ͜ʖ͡º)
Za oknem - 3, odczywalna to z - 10. Taki wiatr, ze człowieka przewraca! Niesamowite. Zjadlem swietny obiadek przyrzadzony przez kucharza. Na wieczór wisnioweczka do herbaty. Obok różowy pasek z podobnym podejściem do życia co moje.
Dzisiaj na szczyt nie wejdę, ale i tak uważam, że fajnie jest wykazać sie odwaga, spojrzeć na potrzeby i je realizować. Jestem szczęśliwy ()

#chwalesie #gory #sudety #swieta #trekking
  • 10
Jestem szczęśliwy

@odishewo: W spędzaniu czasu z rodziną na święta czasem chodzi, żeby to rodzina była szczęśliwa, a nie ty. Ale też uważam, że nie ma co się zmuszać i nie wszystkie święta trzeba spędzać tak samo jak się nie chce. Niemniej przynajmniej co jakiś czas staram się być w domu, bo babcia staruszka nie rozumie, że są lepsze rzeczy niż jedzenie karpia :) Wesołych Świąt.
@odishewo bardzo szanuję cumplu. Właśnie tak trzeba żyć. W zeszłym roku o tej porze spałem w schronisku w Dolinie Pięciu Stawów w Tatrach. Wszystkiego dobrego ()
@Bukaa_ dziękuję :)
@kotbehemoth jeśli rodzina ma być szczęśliwa Twoim kosztem, to cos jest nie tak.. z rodziną sie sootykam i jadamy obiady w ciągu roku. Nic strasznego sie nie dzieje jak mam 4 dni wolnego i wybiorę sie w góry. Jestem dostępny dla rodziny jakieś 200 dni w roku, a jak ktoś sie uparł ze to ma być 24 i próbuje szczesliwiac siebie moim kosztem to jest coś nie tak
@
@Positano1 no i tez spoko :) chodzi o to, zeby robic to czego potrzebujemy i co nam sprawia przyjemność, a nie to co uszczęśliwia innych kosztem własnych potrzeb
@choochoomotherfucker moze za rok jakies wykoparty w górach w okresie świat :D
@szalonyonanista udało mi sie w koncu trafić bardzo fajnie, ale wcześniej nie było łatwo :)
W ogóle w górach na szlakach widze dosyć sporo kobiet - niektóre same chodzą, inne z kolezankami,