Wpis z mikrobloga

Jestem pod wrażeniem jak granie w chmurze się rozwinęło. Graczem jestem bardzo okazyjnym, popykam w coś od czasu do czasu przed TV na konsoli, ale od wydania Wiedźmina 3, ogrywanym jeszcze na PC, nie skończyłem chyba żadnej gry. W sensie odpalałem, pograłem trochę i rezygnowałem po kilku sesjach. Może starość... No ale przed świętami padł Xbox, laptop że zintegrowaną grafiką, o Cyberpunk tak bardzo głośno... A ciul, 160 zł i próbujemy Stadię. O jakie to jest dobre i jak przyjemnie działa. Sam Cyberpunk też bardzo przyjemny, chociaż widzę ewidentne babole i błędy. Polecam wypróbować zarówno usługę jak i grę i samemu wyrobić sobie zdanie.

#stadia #gry #cyberpunk2077
  • 8
@foobarek: Gram prawie 80h w Cyberpunka na Stadia i muszę potwierdzic. Ale postanowiłem sobie wyeliminować ewentualne problemy z i tak szybkim łączem i zainwestowałem w porządny router. Ale na danych pakietowych też ładnie działa w 1080p z LTE+ więc można grać w każdym miejscu byle był laptop. Na komórce też można ale nie umiem sterować. Nie ma żadnych kolejek i gra się super. A grafika? Nie wiem jaki musiałbym mieć PC
@5KYN3T: Ja w Cyberpunk przegrałem tylko kilka godzin, przez ostatnie kilka dni nie miałem totalnie czasu, liczę że zaraz po nowym roku poprawią trochę błędów i wtedy wezmę się za ten tytuł porządnie. Co do łączą, ja gram po kablu (mam blisko router), ale bez kabla masz rację, porządny sprzęt to podstawa jeśli chodzi o szybkość i
stabilnośćć połączenia WiFi. Wiedźminy bardzo polecam, ale 1 i 2 strasznie się zestarzały, piszę
@DonBores: Stadia jest za darmo (Full HD), ale grę musisz kupić w ich sklepie, na pierwszy zakup dają zniżkę 40 zł, stąd wyszła mi taka dobra cena za Cyberpunka. Jest też abonament Stadia Pro, masz w tym 4K i dostęp do kilkunastu/kilkudziesięciu gier (na chwilę obecną jest kilka tytułów wysokiej klasy jak np. Hitman czy Snajper 4, reszta raczej słaba) w ramach tego abonamentu. W tym momencie trwa promocja i jest